Про відтермінування засідання ХХХVІІІ позачергової сесії восьмого скликання Шевченківської сільської ради та надання доручень головам постійних комісій.

Дата: 05.11.2020 13:08

ШЕВЧЕНКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

ВІТОВСЬКОГО   РАЙОНУ     МИКОЛАЇВСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  05 листопада 2020 року                         № 81-р                                              с.Шевченкове

Про відтермінування засідання ХХХVІІІ позачергової сесії

восьмого скликання  Шевченківської сільської ради

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування                           в Україні», Регламенту роботи Шевченківської сільської ради восьмого скликання, Положення про постійні комісії Шевченківської сільської ради VІІІ скликання та наданих 05.11.2020 року на засіданнях постійних комісій Шевченківської сільської ради VІІІ скликання доручень головам постійних комісій Шевченківської сільської ради VІІІ скликання:

1. Відкласти засідання ХХХVІІІ позачергової сесії восьмого скликання Шевченківської сільської ради до виконання наданих 05.11.2020 року на засіданнях постійних комісій Шевченківської сільської ради VІІІ скликання доручень головам постійних комісій Шевченківської сільської ради VІІІ скликання.

2.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Сільський голова                                                                                 Т.П.Шакунова

Д О Р У Ч Е Н Н Я

Відповідно до ст.139 Регламенту роботи Шевченківської сільської ради восьмого скликання, п.1.4, 1.6, 2.5 Положення про постійні комісії Шевченківської сільської ради надати доручення головам постійних комісій Шевченківської сільської ради VІІІ скликання:                                                                                                                                                               1. Сформувати висновки і рекомендації комісій відповідно до чинного законодавства;

2. Врегулювати та надати чіткі висновки по питаннях:

1. визначення об’єму робіт та їх вартості (відсутнє електро- та водопостачання)                             в амбулаторії ЗПСМ с.Полігон у зв’язку з чим доручити в.о.старости селищ Полігон та Водник Серветник О.П., електромонтеру з ремонту та обслуговування електроустаткування по Шевченківській сільській раді Заставленку В.П. та депутатам від с.Полігон обстежити амбулаторію для вирішення даного питання.
  2. детально вивчити питання щодо влаштування Которин Г.М. до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Шевченкове Територіального центру соціального обслуговування Вітовського району Миколаївської області (далі – ТЦСО) задля чого створити комісію у складі: представника ТЦСО, депутатів від с.Шевченковее, головного спеціаліста відділу культури, соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями сільської ради для визначення подальшого розподілення майна в т.ч. нерухомого.

3. Особисто  доповісти  про  виконання  зазначених  доручень  сільському  голові  з

документальним  підтвердженням.

Враховуючи вищевикладене, відкласти засідання ХХХVІІІ позачергової сесії                         VІІІ скликання до виконання наданих доручень.

Сільський голова                                                                                 Т.П.Шакунова