Шевченківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб сільської ради

Дата: 24.12.2020 08:25

Шевченківська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад  посадових  осіб сільської ради

Начальника відділу земельних ресурсів

1. Наявність громадянства України.

2.Наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра,спеціаліста, магістра  в сфері  земельних  відносин.

3. Стаж роботи за фахом  не менше  5 років,  на керівних посадах не менше  1 року.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Повинен знати:

- основи регулювання земельних  відносин та охорони навколишнього природного  середовища;

-  закони України в сфері земельних відносин, основи трудового законодавства, правила та норми техніки безпеки.
- Конституцію України, Закони  України «Про  службу в  органах  місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції»,  Земельний  кодекс  України та  інші нормативно-правові  акти  з урахуванням специфіки роботи.

6. Володіння основними навичками роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

Спеціаліста І категорії з питань цивільного захисту, техногенної

та пожежної безпеки, охорони праці, житлово-комунального

господарства та благоустрою

1. Наявність громадянства України.

2. Освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра.

3. Стаж роботи не менше 3 років.

4. Повинен знати Конституцію України, Закони  України «Про  службу в  органах  місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції»  та  інші нормативно-правові  акти  з урахуванням специфіки роботи.

5. Володіння українською мовою.

До уваги беруться навички в організації роботи, складання та підготовка  документів.

Для участі у конкурсі   подаються  такі   документи:
- заява про участь у конкурсі;
- особова  картка (форма П-2ДС) з   відповідними   додатками;
- автобіографія;
- дві   фотокартки    розміром 4х6 см;
- копія документа про освіту;
- ел.декларація про доходи за 2019 рік,  яка заповнюється на сайті НАЗК;
- копія паспорта та ідентифікаційного коду;
- копія   військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов'язаних);
- медична довідка про стан здоров’я за формою, затвердженою МОЗ;
- письмова   згода на проведення   спеціальної перевірки;
- письмова  згода на обробку  персональних даних.

Документи   щодо   участі у конкурсі   надаються до виконкому  Шевченківської ради, за адресою: 57263,  с.Шевченкове, вул.Шевченка, 34.                                                                                                             Термін   прийняття    документів –протягом 30 календарних   днів  з дня опублікування   данного   оголошення.    Додаткова  інформація  за тел. 684-208.

Сільський  голова                                                    О.В.Пилипенко