Виконавчий комітет Шевченківської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника, головного спеціаліста та спеціаліста відділу соціального захисту населення Шевченківської сільської ради

Дата: 05.02.2021 15:31

Виконавчий  комітет Шевченківської сільської ради

оголошує  конкурс  на  заміщення  вакантних  посад

начальника,  головного спеціаліста  та спеціаліста

відділу  соціального  захисту населення  Шевченківської сільської ради

Основні вимоги до кандидатів:

Начальника відділу

1.Наявність  громадянства України.

2. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

3.Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

4.Вільне  володіння державною  мовою.

5. Володіння основними  навичками роботи на комп’ютері  та відповідними програмними засобами.

6. Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про засади запобігання та протидії корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти, що стосуються розвитку відповідних сфер управління; практику застосування чинного законодавства з питань, що належать до його компетенції; засади зовнішньоекономічної політики України, основи регіонального управління, економіки та управління персоналом; основи права, політології та ринку праці; форми та методи роботи із засобами масової інформації; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології, економіки, фінансів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

Головний спеціаліст

1.Наявність  громадянства України.

3.Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

4.Вільне  володіння державною  мовою.

6. Повинен знати. Конституцію України; Бюджетний кодекс України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про засади запобігання та протидії корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, розпорядчі документи, методичні матеріали фінансових і контрольно-ревізійних органів з організації бухгалтерського обліку і складання звітності; практику застосування нормативно-правових актів щодо напрямів діяльності; державну політику у відповідній сфері управління; основи економіки, організації праці та управління; порядок документального оформлення в бухгалтерському обліку облікових показників; методи економічного аналізу; трудове, фінансове та господарське законодавство; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

СПЕЦІАЛІСТ

1. Наявність  громадянства України.

2. Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

3. Без вимог до стажу роботи.

4.Вільне  володіння державною  мовою.

6.Повинен знати. Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про засади запобігання та протидії корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки.

Для участі у конкурсі   подаються  такі   документи:
-заява про участь у конкурсі;
-особова  картка (форма П-2ДС) з   відповідними   додатками;
-автобіографія;
-дві   фотокартки    розміром 4х6 см;
-копія документа про освіту;
-декларація про доходи за 2020 рік
,  яка заповнюється на сайті НАЗК;
-копія паспорта та індетифікаційного коду;
-копія   військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов'язаних);
-довідка про стан здоров'я;
-письмова  згода на обробку  персональних даних.

-письмова  згода  на проведення спецперевірки

Документи   щодо   участі у конкурсі   надаються до виконкому  Шевченківської сільської ради, за адресою: 57263,  с.Шевченкове, вул.Шевченка, 34.

Термін   прийняття    документів –протягом 30 календарних   днів  з дня опублікування   даного   оголошення.

Додаткова    інформація про основні  функціональні   обов'язки, розмір та умови  оплати  праці   надається  за тел. 684-208.

Сільський голова                                                     О.В.Пилипенко