A A A K K K
для людей із порушенням зору
Шевченківська сільська рада
Миколаївський район, Миколаївська область

Перелік питань, які пропонуються для винесення на розгляд VII позачергової сесії VІІІ скликання Шевченківської сільської ради

Дата: 04.06.2021 09:35
Кількість переглядів: 472

ШЕВЧЕНКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

ВІТОВСЬКОГО   РАЙОНУ     МИКОЛАЇВСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

від  04 червня  2021 року                                 № 80-р                                     с. Шевченкове

 

   Про  скликання  VІІ позачергової  сесії восьмого     

скликання  Шевченківської сільської ради

 

      Відповідно до п.20 ч.4 ст.42, ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування                           в Україні»:

 

 

    І.   Скликати  VІІ позачергову сесію  восьмого скликання  Шевченківської  сільської  ради   09             

         червня  2021  року  о  10.00  годині   в  приміщенні  сільської  ради   в  залі  засідань з    

          наступним    порядком  денним

 

  1. Про прийняття  на баланс майна Комунальної установи «Вітовський районний центр фінансово-господарського і методичного обслуговування закладів, установ та організацій» Вітовської районної ради», що є спільною власністю  територіальних громад  сіл, селищ Миколаївського району Миколаївської області у комунальну власність Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївської області доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.
  2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Шевченківської сільської територіальної громади за і квартал 2021 року доповідач: начальник фін відділу Жеребило Н.В.
  3. Про внесення змін до бюджету Шевченківської сільської територіальної громади  на 2021 року доповідач: начальник фін відділу Жеребило Н.В.
  4. Про передачу повноважень на здійснення видатків з бюджету Шевченківської сільської територіальної громади до бюджету Мішково-Погорілівської сільської територіальної громади у 2021 році доповідач: начальник фін відділу Жеребило Н.В.
  5.  Про внесення змін до рішення сесії № 22 від 16.03.2021 року «Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу Шевченківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Вітовського району Миколаївської області у комунальну власність Шевченківської сільської ради» доповідач: нач. відділу освіти Гончаренко Т.Ю

6. Про встановлення вартості харчування дітей та розміру плати для батьків у

              закладах дошкільної та загальної середньої освіти Шевченківської сільської ради на

2021 рік доповідач нач. відділу освіти Гончаренко Т.Ю

              7. Про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний

              ремонт частини приміщень Котляревського закладу дошкільної освіти (ясла - садок)

             «Барвінок», за адресою Миколаївська область , с. Котляреве, вул. Першотравнева,78»

               доповідач: нач. відділу освіти Гончаренко Т.Ю

              8. Про приймання передачу майна відповідно переліку з балансу Шевченківської

               сільської ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської

               ради доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

              9. Про приймання передачу майна відповідно переліку з балансу Шевченківської 

              сільської ради на баланс Фінансового відділу Шевченківської сільської   ради

              доповідач:    сільський голова Пилипенко О.В.

10. Про приймання передачу майна відповідно переліку з балансу Шевченківської

              сільської ради на баланс відділу соціального захисту населення  Шевченківської

              сільської    ради доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

              11. Про затвердження Положення про преміювання та виплату матеріальної допомоги на

              оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

              працівникам відділу соціального захисту населення Шевченківської сільської ради на

              період 2021 року доповідач: нач відділу соціального захисту населення Кулик І.В.

              12. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

              Шевченківської сільської ради на 2020 рік доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

13. Про визнання таким що втратило чинність рішення Шевченківської сільської ради № 3 від 06 квітня 2017 року доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

14. Про визнання таким що втратило чинність рішення Шевченківської сільської ради №  

86 від 08 квітня 2021 року доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

15.Про надання погодження Лучівському житлово-комунальному підприємству на списання заборгованості за житлово-комунальні послуги доповідач: сільський голова Пилипенко О.В.

16. Про затвердження програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Шевченківської сільської ради на 2021 рік доповідач : Погорелова А.І.

17 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Янтарна, 1 Кінащука Романа Михайловича. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

18.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,2 Скринник Руслана Володимировича. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Дружби 17  Гелетей Діани Василівни. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

20.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Соборна,10 Ражика Олександра Івановича. доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

21.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Соборна,12 Сожигаєвої Валентини Олексіївни. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

22.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Соборна,16  Гвяздовського Миколи Михайловича доповідач:  нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

23.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Каштанова,3 Калмикова Артура Федоровича. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

24.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Каштанова,10 Діденко Олександра Миколайовича доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Каштанова,13 Щербини Вікторії Олександрівни доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Каштанова,15 Зінюку Ігорю Івановичу доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

27 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,17  Дегтярьової Наталі Георгіївни  доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

28 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,21  Голубок Дмитра Юрійовича доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

29 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,25 Гришко Анни Юріївні доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,29  Дробуша Максима Миколайовича. доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

31.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,30  Кочура Інни Петрівни. доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

32.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Садова,34 Чубік Олександри Олександрівни. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,3  Боцман Ніні Тихонівні. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,15 Фокіної Світлани Миколаївни  доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,20 Монастирського Сергія Володимировича доповідач:. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,24  Лощиц Миколі Вікторовичу. доповідач:  нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,37 Майбороди Юрія Ігоровича. доповідач:   нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,3   Франко Нелі Антонівни. доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,5  Поляк Людмили Йосипівни.  доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,7 Мінській Катерині Володимирівні. доповідач:нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,11 Євсюкової Ганни Володимирівни. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна, 13 Бондарчук Ірини Сергіївни. доповідач: нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна, 19  Лотоцького Романа Олександровича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с.Миколаївське вул. Шкільна, 21 Лотоцької Анелі Олександрівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с.Миколаївське вул. Шкільна, 25  Шульгіна Володимира Вікторовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,31 Ордіна Андрія Миколайовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,33  Кравченя Ірини Миколаївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шкільна,35 Собко Наталії Миколаївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,3  Головіна Миколи Васильовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,6  Абаїмової Наталії Салівейстрівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,7  Удота Максима Володимировича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,9  Райлян Оксани Камоївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,12  Жбанко Олега Івановича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,13  Єршової Вікторії Сергіївни.  нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,15  Цимбал Аліни Ігорівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,19  Унтілової Наталії Григорівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,20  Влас Тетяни Павлівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,21  Хода Марії Леонідівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,22  Діденко Максима Анатолійовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,25 Охремчук Максима Олександровича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,29 Шекеру Сергію Сергійовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,30 Кононову Миколі Андрійовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

63.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,31  Кравчук Вікторії Василівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,34 Лотаревої Ганни Вікторівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,36 Величко Тетяни Олександрівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Шевченка,42  Носаль Анастасії Ігорівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

67.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,17 Лукіни Людмили Вікторівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

68.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,4 Кравчуку Петру Андрійовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

69.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,6 Шиндіну Валерію Михайловичу.

70.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,8 Марченко Юлії Сергіївні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

71.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,14 Удот Лілії Володимирівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

72.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Привітна,15 Мосєєвій Діани Самвелівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

73.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька,7 Оніщенко Катерини Сергіївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

              74.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

              власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і

              споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька, 23 Вознюк

              Олександри Миколаївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

75.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька, 32 Балюк Тетяни Михайлівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

76.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Козацька, 46 Приходька Максима Миколайовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

77.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Паркова, 37 Ражик Анжели Вікторівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

78.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Паркова, 41 Дубчак Олега Миколайовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

79.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Паркова, 43 Волковій Анні Володимирівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

80.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське пров. Долинський,13 Мигловець Аміни Анатоліївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С.

81.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське пров. Дружби, 15 Бану Олександру Олеговичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

82.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське пров. Дружби, 13 Оксенчук Анастасії Анатоліївні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

83.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0700 га. за адресою  с. Миколаївське вул. Янтарна,9. Даниловій Катерині Олексіївні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

84.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Любомирівка вул. Степова, 17 Івахненко Світлани Олександрівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

85.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1740 га. за адресою с-ще Любомирівка вул. Молодіжна, 52 Лозовського Володимира Володимировича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

86.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Любомирівка вул. Степова, 19 Івахненка Васвиля Івановича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

87.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Любомирівка вул. Шевченка, 14 Лозовського Івана Володимировтча. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

88.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Любомирівка вул. Молодіжна, 27 Склеп`юк Юлії Юріївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

89. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1080 га. за адресою с. Вавилове вул. Гагаріна, 38 Іванової Лідії Анатоліївни нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

90.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1120 га. за адресою с. Вавилове вул. Гагаріна, 48 Ревуцької Світлани Євгенівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

91.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1380 га. за адресою с-ше Центральне вул. Молодіжна, 10 Пуківської Лесі Михайлівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

92.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1150 га. за адресою с. Вавилове вул. Нова, 17 Мельник Ніли Олександрівни нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

93.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1420 га. за адресою с. Вавилове вул. Нова, 11 Костенко Вадима Геннадійовича. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

94.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Знам’янка вул. Суворова,28 Андрушко Сергія Васильовича та Андрушко Ірини Семенівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

95.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2500 га. за адресою с-ще Знам’янка вул. Суворова,2 Совенко Тамари Савелівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

96.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,2300 га. за адресою  с.Шевченкове вул. Янтарна, 1 Міщук Ольги Миколаївни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

97.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0400 га. за адресою  с-ще Полігон вул. Горнова, 1-Б Веха Людмили Павлівни. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

98.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0500 га. за адресою  с-ще Полігон вул. Робоча,1 Овчаренко Василю Олександровичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

99.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурні (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,1500 га. за адресою с-ще Полігон  вул. 5-а Поперечна, 15 Іщенко Віталію Миколайовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

100.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель комунальної власності площею 3,2979 га. Козмірук Альоні Василівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

101.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності площею 2,0000 га.  Карпенко Віктору Івановичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

102.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності площею 2,0000 га.   Блінцову Сергію Сергійовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

103.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель комунальної власності площею 2,0000 га.   Блінцову  Віктору Сергійовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

104.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються в оренду АТ «Миколаївобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах території Шевченківської сільської ради. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

105.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надаються в оренду АТ «Миколаївобленерго» із земель комунальної та державної власності промисловості, транспортні, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах території Шевченківської сільської ради. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

106.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СВК «Ранок» в особі голови Федора Івана Васильовича для сінокосіння та випасання худоби площею 11,4000 га в межах території Шевченківської сільської ради. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

107.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користуванняТеріторіальній громаді с. Миколаївське Шевченківсьої сільської ради для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (спортивний майданчик) за   адресою с. Миколаївське, вул. Квітнева, 53а. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

108.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних, допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподіл води) та укладання договору оренди з ТОВ «Котляревський елеватор» нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

109.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Устименко Валентині Броніславівні для городництва в межах с. Шевченкове вул. Лазурна, 30 площею 0,0500 га. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

110.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради з метою передачі у власність Коржову Миколі Івановичу площею 14,5839 га. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

111.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд площею 0,0647 га. за адресою  с.Миколаївське  вул. Центральна, 53 Портному Володимиру Миколайовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

112.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 5,82 умовних кадастрових гектарів Череватій Марії Петрівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

113. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 5,82 умовних кадастрових гектарів Павлунь Євгенії Михайлівні. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

114.Про надання дозволу на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення фермерського господарства з метою передачі у власність Скрипніку Леоніду Володимировичу в розмірі частки паю нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

115.Про надання дозволу АТ «Миколаївобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в межах території Шевченківської сільської ради с. Миколаївське орієнтовною  площею 5 кв.м. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

116. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із нерозподілених, не витребуваних земель в межах території Шевченківської сільської ради орієнтовною площею 3,09 га. з  метою передачі в оренду  Данилюк Олександру Олександровичу. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

117.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із нерозподілених, не витребуваних земель в межах території Шевченківської сільської ради орієнтовною площею 3,09 га. з  метою передачі в оренду Страшевському Сергію Васильовичу. нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

118.Про відмову у  наданні дозволу гр. України Яковлєвій О. А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

119. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Яковлєвій А.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

120. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Герасименко С.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території          Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

121. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Ігнатьєву В.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

122. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Цапенко А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

123. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Оруджеву А.Ф. огли на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

124. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Шафієвій Г.Ф. Кизи на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

125. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Оруджеву С.Ф. огли на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

126. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Оруджевій Г.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

127. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Шафієву А.Д. огли на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

128. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Шафієву Д.Ю. огли на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого

 селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території        Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

129. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Булименку М.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  орієнтовною площею 0,1500 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

130. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Плюскар В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  орієнтовною площею 0,2500 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

131 Про відмову у  наданні дозволу гр. України Тен Віссаріону на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства орієнтовною площею 7,7000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

132. Про відмову у  наданні дозволу гр. України Поді Л.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів орієнтовною площею 0,0100 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

133. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пушній О.Ю. для ведення фермерського господарства площею 7,2000 га яка розташована в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

134. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сергієнко М.Ю. для ведення фермерського господарства площею 7,2000 га яка розташована в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

135. Про надання дозволу гр. України Жмурко О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

136. Про надання дозволу гр. України Кук І.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

137. Про надання дозволу гр. України Максімовій С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

138 Про надання дозволу гр. України Жмурку М.В.. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

139. Про надання дозволу гр. України Некрасовій О.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

140. Про надання дозволу гр. України Романішиній Л.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

141. Про надання дозволу гр. України Боровець М.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

142. Про надання дозволу гр. України Боровець О.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

143. Про надання дозволу гр. України Боровець В.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

144. Про надання дозволу гр. України Боровець Н.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

145. Про надання дозволу гр. України Боровець Ю.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

146. Про надання дозволу гр. України Мельник Л.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

147. Про надання дозволу гр. України Боровець Н.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

148. Про надання дозволу гр. України Романішиній О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

149. Про надання дозволу гр. України Романішину В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

150. Про надання дозволу гр. України Галько Т.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

151. Про надання дозволу гр. України Дудіній І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

152. Про надання дозволу гр. України Ковік О.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

153. Про надання дозволу гр. України Голубнічому В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

154. Про надання дозволу гр. України Голубнічій І.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

155. Про надання дозволу гр. України Савіній Є.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

156. Про надання дозволу гр. України Ковіку А.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

157. Про надання дозволу гр. України Скаржинець Ю.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

158. Про надання дозволу гр. України Савіну В.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

159. Про надання дозволу гр. України Асановічус Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

160. Про надання дозволу гр. України Білоножко А.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського призначення орієнтовною площею 1,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

161. Про надання дозволу гр. України Іщенко С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1000 га в межах території с-ще Полігон, вул. 5-а Поперечна, 15-а. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

162. Про надання дозволу гр. України Сидор Л.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га в межах території с. Новогригорівка, вул. Дружби, 1. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

163. Про надання дозволу гр. України Остапчук В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,2500 га в межах території с. Новогригорівка, вул. Молодіжна, 4. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

164. Про надання дозволу гр. України Андрущенко Н.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва орієнтовною площею 0,1000 га в межах території с. Луч, Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

165. Про надання дозволу гр. України Копачель О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га в межах території с. Новогригорівка, вул. Степова, 12. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

166. Про надання дозволу гр. України Іщенко С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1000 га в межах території с-ще Полігон, вул. 5-а Поперечна, 15-а. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

167. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 4,41 умовних кадастрових гектарів Фєнєру В.О. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

168. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 4,41 умовних кадастрових гектарів Іванічеву В.П. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

169. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 4,41 умовних кадастрових гектарів Аношенко Я.Ю. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

170. Про надання дозволу гр. України Литвиненку О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

171. Про надання дозволу гр. України Плюскар В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

172. Про надання дозволу гр. України Артемчуку А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

173. Про надання дозволу гр. України Яроцькому М.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

174. Про надання дозволу гр. України Дідук А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

175. Про надання дозволу гр. України Обуховській В.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

176. Про надання дозволу гр. України Заседкіну О.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

177. Про надання дозволу гр. України Пінчуку В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

178. Про надання дозволу гр. України Коваленко М.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

179. Про надання дозволу гр. України Бережному В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

180. Про надання дозволу гр. України Сичьову О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

181. Про надання дозволу гр. України Курковій Л.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

182. Про надання дозволу гр. України Пасічник З.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

183. Про надання дозволу гр. України Асановічус Г.С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

184. Про надання дозволу гр. України Вербині Г.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

185. Про надання дозволу гр. України Ядрову В.Я. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

186. Про надання дозволу гр. України Вербині Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

187. Про надання дозволу гр. України Ядровій О.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

188. Про надання дозволу гр. України Максимюк Н.Д. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

189. Про надання дозволу гр. України Безбожний А.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею 2,0000 га в межах території Шевченківської сільської ради. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

190. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в межах території Шевченківської сільської ради розміром 2,86 умовних кадастрових гектарів Кузнєцовій С.П., Харламовій О.П. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

191. Про надання дозволу гр. України Комашеву В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1600 га в межах території с. Шевченкове, вул. Урожайна, 5-Б. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

192. Про надання дозволу гр. України Баланюку О.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

193. Про надання дозволу гр. України Буровицькому Д.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

194. Про надання дозволу гр. України Баланюк Г.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

195. Про надання дозволу гр. України Коваленку І.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

196. Про надання дозволу гр. України Руденко Т.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

197. Про надання дозволу гр. України Коваленку О.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

198. Про надання дозволу гр. України Коваленко Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,1500 га в межах території с. Луч. доповідач нач відділу земельних ресурсів Рябов Д.С

199.Про внесення змін до Положення про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Шевченківської сільської ради  шляхом викладення його у новій редакції .

200.Про відкриття відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КЗ «Центр надання соціальних послуг» Шевченківської сільської ради.

201. Про затвердження уточненої програми «Питна вода» на 2021 рік на території Шевченківської сільської ради

202.Про внесення змін та доповнень до «Плану соціально-економічного розвитку Шевченківської сільської ради на 2021 рік» затвердженого рішенням № 11 від 23 грудня 2020 року

203.Різне

    ІІ. Секретарю Шевченківської сільської ради /Мартиновій Т.М./ розмістити порядок денний

        сесії  на сайт Шевченківської сільської ради та  запросити депутатів Шевченківської

        сільської ради   на засідання постійних комісій сільської ради та  VІІ позачергову сесію VІІІ

        скликання;

 ІІІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою

 

                      Сільський голова                                                           О.В.Пилипенко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь