Виконком Шевченківської сільської ради оголошує конкурс щодо призначення на посаду керівників Полігонівського Будинку культури, Новокиївського Будинку культури та Шевченківського сільського клубу (с. Котляреве)

Дата: 07.06.2021 15:35

Виконком Шевченківської  сільської  ради  оголошує  конкурс

щодо призначення на  посаду   керівників                                                                     Полігонівського  Будинку  культури,  Новокиївського Будинку культури                                       та  Шевченківського  сільського  клубу  (с. Котляреве)

Основні вимоги до кандидатів:

1.Наявність громадянстваУкраїни.                                                                                                      2. Освіта вища.                                                                                                                                    3.Стаж роботи у сфері культури, освіти або на керівних посадах не менше трьох років.                                                                                                                                       4.Вільне   володіння  державною мовою.

5.Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснюють управління комунальним закладом культури.

Для участі у конкурсі   подаються  такі   документи:

- заява про участь у конкурсі на посаду керівника закладу культури з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу   (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- копія документу, який підтверджує наявність трудового стажу

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Документи   щодо   участі у конкурсі   надаються до виконкому  Шевченківської сільської ради, за адресою: 57263,  с.Шевченкове, вул.Шевченка, 34.

Термін   прийняття    документів –протягом 30 календарних   днів  з дня опублікування   даного   оголошення.

Додаткова    інформація  надається  за тел.  0990342556

Сільський голова                            О.В.Пилипенко