03 Квітня, 2024 р., 13:33
На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії  » від 21.03.2023 року №3005-ІХ та відповідно доручення Начальника Миколаївської обласної військової адміністрації з метою врахування громадської думки в процесі перейменування об’єктів топоніміки Шевченківська сільська  рада пропонує до перейменування такі вулиці як ;
01 Квітня, 2024 р., 15:08
Точки зростання Шевченківської громади в контексті згуртованості та стійкості Саме це стане предметом квітневих обговорень у всіх шести округах на сільських діалогових майданчиках “Громадянської платформи відновлення Шевченківської громади”, що формуються. НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!  ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?  ВИ бажаєте включити ВАШУ ідею у План відновлення Шевченківської громади?  ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ? Запрошуємо Вас  на обговорення, що відбудутся у ВАШИХ старостатах . А саме у: 1. Вівторок, 2 квітня о 11:00 у Новокиївському старостаті; 2. Середа, 3 квітня о 11:00 у Центральному старостаті; 3. Четвер, 4 квітня о 11:00 у Любомирівському старостаті; 4. П’ятниця, 5 квітня о 10:00 у Полігонівському старостаті ( для Зеленогайського та Полігонівського старостатів); 5. Вівторок, 9 квітня 10:00 у Котляревському старостаті; 6. Середа, 10 квітня 10:00 у Шевченковому (с.Шевченкове , с.Новогригорівка , с.Зоря та Миколаївський старостат).
26 Березня, 2024 р., 14:00
Рішення про внесення змін до бюджету Шевченківської сільської територіальної громади на 2024 рік
15 Березня, 2024 р., 11:14
Щодо необхідності здійснення державної реєстрації потужностей операторів ринку та отримання експлуатаційного дозволу
06 Лютого, 2024 р., 14:01
02 Лютого, 2024 р., 10:07
У зв’язку з відсутністю кворуму, сесію сільської ради перенесено на 09:00 год. 6 лютого 2024 року.
26 Січня, 2024 р., 14:32
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування