21 Червня, 2024 р., 10:18
Гаряча пора – ЖНИВА
22 Травня, 2024 р., 14:01
Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади
17 Травня, 2024 р., 10:11
Ботулізм – це хвороба, що виникає внаслідок  отруєння токсинами бактерій ботулізму та характеризується важким ураженням центральної і вегетативної нервової системи.
14 Травня, 2024 р., 13:57
З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць Шевченківської сільської ради, відповідно до Закону України «Про засудження
08 Травня, 2024 р., 09:14
Шевченківською сільською радою оголошуються земельні торги у форматі аукціону на 8 земельних ділянок, що розташовані на території громади. 10 – 12 червня 2024 року відбудуться земельні аукціони з продажу земельних ділянок в оренду:
07 Травня, 2024 р., 09:54
CТІЙКІСТЬ і ЗГУРТОВАНІСТЬ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СИЛЬНОЇ ГРОМАДИ
30 Квітня, 2024 р., 14:37
Масштабний форум-експозиція "Безпека населення в умовах війни. Співпраця громад та ДСНС" став місцем зустрічі для понад 900 учасників, серед яких були голови та представники територіальних громад, рятувальники, фахівці з цивільного захисту та експерти з питань безпеки. Цей захід зосередився на найактуальніших аспектах забезпечення безпеки населення в умовах воєнного стану.