15 Травня, 2020 р., 08:47
До 75 річниці  перемоги у Великій Вітчизняній Війні представниками  Шевченківської сільської ради  від імені сільського голови Шакунової Тетяни та депутатського корпусу було відвідано   вдів учасників бойових дій  у  роки війни:
14 Травня, 2020 р., 16:11
Щевченківська сільська рада щиро дякує керівнику Ясенко О.М. та працівникам Шевченківської ЗОШ I –IIIст. ЗА ДІЄВУ ДОПОМОГУ ТА ТУРБОТУ ДО РІДНОГО КРАЮ!
13 Травня, 2020 р., 15:03
12 Травня, 2020 р., 10:59
Впорядкування території біля (вапнування та фарбування) памятника в селі Шевченко та могили невідомого солдата в селі Котляреве
12 Травня, 2020 р., 10:55
День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні був і залишається одним з найбільш шанованих свят у  багатьох країнах світу. Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Поклали квіти та вшанували пам'ять героїв в селі Оленівка та селі Зелений  Гай.
09 Травня, 2020 р., 10:51
В цей день ми згадуємо усіх тих , хто власним життям, героїзмом,вольовитістю, самопожертвою здобули для нас Перемогу у найжорстокішій війні. Важко підібрати слова вдячності нашим визволителям, більшості з яких вже не має серед нас, але пам'ять про них ніколи не згасне в наших серцях!!!  Усіх вітаю із сонячним святом , бажаю цінувати кожен прожитий день, адже в житті не має нічого цінішого за життя , живіть у мирі та розумінні один до одного.
08 Травня, 2020 р., 08:31
Шановні жителі Шевченківської ОТГ , раді повідомити ,  що ГО « Зеленогайські ініціативи» прийняли участь та отримали  ПЕРЕМОГУ у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад»
05 Травня, 2020 р., 17:12
28 березня 2020 року в будинку  мешканця  с.Котлярево  Резніченка Миколи Васильовича  виникла пожежа. Постраждав будинок, вікна, двері, техніка та особисті речі. На сьогоднішній день проводиться збір необхідного пакету документів  на отримання матеріальної допомоги постраждалим від пожежі, яка надається з бюджету сільської ради.  Також від Шевченківської сільської ради в особі голови Шакунової Тетяни Петрівни та начальника відділу культури, соціального захисту Чмельової Лесі Віталіївни  було надано гуманітарну допомогу   - постільна білизна.
05 Травня, 2020 р., 11:18
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ