18 Лютого, 2020 р., 14:00
Книга історії все далі й далі перегортає свої сторінки від подій десятирічної Афганської війні та ніколи не зникнути їй з пам’яті тих, кого торкнулися її холодні, криваві руки. В Шевченківському ПК відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, яка розпочалася з привітання голови сільради Шакунової Тетяни Петрівни та вручення символічних подарунків. Після концерту гості вшанували пам’ять загиблого Віталія Ланового покладанням квітів. Душевна бесіда бойових друзів стала світлим завершенням зустрічі. Пам’ятайте тих, хто життя не шкодує заради спасіння інших!
18 Лютого, 2020 р., 13:22
В Зеленогайському офісі розпочалася робота щодо заповнення декларацій про доходи отримані за 2019 рік. Розміщено на дошках оголошень нагадування одноосібникам про початок кампанії декларування.Перші декларанти вже відвідали офіс.
17 Лютого, 2020 р., 17:00
Вітаємо з перемогою у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту
17 Лютого, 2020 р., 10:16
15 лютого 2020 року в приміщенні сільської бібліотеки зібрались активісти та члени громадської організації, щоб обговорити низку нагальних питань, а саме:
13 Лютого, 2020 р., 13:24
Представники Шевчеківської ОТГ вдруге взяли участь в тренінгу «Молодіжний працівник . Адвокація в ОТГ», що реалізовується Програмою “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE),
12 Лютого, 2020 р., 15:54
Шановні громадяни, за посиланням ви можете ознайомитися із звітом сільського голови Шевченківської сільської ради Шакунової Тетяни Петрівни за період роботи з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року https://drive.google.com/open?id=1_R6nLumj4-99StpEAzfNX4zGuZnt7liZ