03 Жовтня, 2023 р., 15:56
ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної  екологічної оцінки
02 Жовтня, 2023 р., 09:09
Просимо Вас долучитися до процесу громадського обговорення щодо розробки Антикорупційної програми Шевченківської сільської ради. Чекаємо на Ваші пропозиції до Шевченківської сільської ради!
08 Вересня, 2023 р., 15:12
Шановні мешканці громади!
06 Вересня, 2023 р., 15:07
Рішення 20-ї сесії 8-го скликання Шевченківської сільської ради
28 Серпня, 2023 р., 13:51
На виконання ст. 15-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», керуючись п.п. 1-2 п. «а» ст. 27, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою визначення основних просторових, містобудівних та соціально-економічних пріоритетів політики відновлення на місцевому рівні та сприяння формуванню відповідної політики на регіональному та державних рівнях, визначення комплексу заходів для забезпечення відновлення території Шевченківської громади Миколаївського району Миколаївської області (її частини), що постраждала внаслідок збройної агресії проти України, створення належних умов для повернення людей на місця свого постійного проживання, шляхом відновлення зруйнованих та/або пошкоджених об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури, із дотриманням балансу інтересів усіх зацікавлених сторін, виконавчий комітет сільської ради вирішив розробити Програму комплексного відновлення території Шевченківської територіальної громади (далі – Програма) Миколаївського району Миколаївської області.
15 Серпня, 2023 р., 09:04
Вправи, що допоможуть заснути