26 Січня, 2024 р., 14:32
Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування
29 Грудня, 2023 р., 13:46
07 Грудня, 2023 р., 11:32
14 грудня 2023 року о 10.00 год., відбудеться проведення звіту поліцейського офіцера громади Олександра  Присяжнюка про стан дотримання правопорядку на території громади та ужиті заходи із запобігання правопорушенням. Для участі у заході запрошуються усі бажаючі мешканці громади.
23 Листопада, 2023 р., 15:05
Інформуємо, що в Миколаївській області працює Програма підтримки сільського господарства України, яку впроваджує Mercy Corps - міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, що фінансується Фондом Говарда Г. Баффета. Програма спрямована на підтримку мікро-, малого та середнього агро-бізнесу, що постраждали від війни або вимушено перемістилися через війну.
06 Листопада, 2023 р., 15:22
В продовження процесу громадського обговорення щодо розробки Антикорупційної програми Шевченківської сільської ради, надаємо проєкт програми та реєстр ризиків.  Чекаємо на Ваші пропозиції до Шевченківської сільської ради! Термін подання пропозицій — до 24 листопада 2023 року.