07 Жовтня, 2019 р., 11:08
04 жовтня 2019 року до Шевченківської сільської ради завітали начальник УСЗН Вітовської райдержадміністрації Наталія Пруткевич,  заступник начальника УСЗН Олена Мороз, провели зустріч  з головою Шевченківської сільської ради Тетяною Шакуновою та соціальними працівниками с. Шевченкове щодо вирішення питання надомного обслуговування та подальшого графіку роботи.
07 Жовтня, 2019 р., 11:01
03 жовтня 2019 року у Шевченківському базовому Палаці культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня Вчителя. Голова Шевченківської сільської ради Тетяна Шакунова привітала та вручила подарунки вчителям та завідуючим  ЗДО Шевченківської ОТГ.
04 Жовтня, 2019 р., 15:33
1 жовтня 2019 року вібдувся захід, присвячений до Дня людей похилого віку в Будинку Милосердя                       с. Шевченкове. Підопічних будинку привітали: Ірина  Кулик – заступник голови райдержадміністрації,              Наталія  Пруткевич – начальник управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації та Олена Мороз головний спеціаліст апарату управління соціального захисту населення Вітовської райдержадміністрації, отець Тарас,  Наталія Мезінова - головний спеціаліст відділу культури, соц. захисту. Почесні гості побажали підопічним здоров'я, довголіття, безхмарного неба, миру, тепла та радості. Від Шевченківського сільського голови, депутатського корпусу були вручені солодкі подарунки.
30 Вересня, 2019 р., 10:13
Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом -  Днем бібліотек!
27 Вересня, 2019 р., 11:39
                   Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів!
23 Вересня, 2019 р., 15:43
21 вересня – звичайний сонячний осінній  день. А хоча, це не зовсім звичайна дата. Цього дня свій поважний ювілей, 90-річчя святкує чудова людина з великої літери. І це не тільки її особисте свято, а й кожного, хто знає  та поважає Білоножко Марію Федорівну.
19 Вересня, 2019 р., 13:51
Відбудеться 30 чергова сесія 8 скликання Шевченківської сільської ради