07 Травня, 2019 р., 13:28
з Днем Перемоги 9 травня Шановні ветерани! Щиро вітаємо Вас із Днем перемоги ! Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги!
07 Травня, 2019 р., 09:21
              05 травня – звичайний сонячний весняний день. А хоча, це не зовсім звичайна дата. Цього дня свій поважний ювілей, 90-річчя святкує чудова людина з великої літери. І це не тільки її особисте свято, а й кожного, хто знає  та поважає Олексія Ігнатовича.             Не віриться, що йому вже 90. Він пам’ятає все своє життя до дрібниць, і, не зважаючи на поважний вік, нікому не відмовляє у мудрій пораді. Хоч роки беруть своє і забирають здоров’я та зовнішню красу, їм не під силу відібрати добру душу.
06 Травня, 2019 р., 10:18
До відома жителів Шевченківської громади !
26 Квітня, 2019 р., 12:09
Зі святом весни та праці - 1 Травня! Всім весняного настрою, здоров'я, здійснення самих райдужних мрій!