05 Серпня, 2023 р., 08:59
Бути справжнім героєм для самого себе — це звернутися по допомогу. Зберігайте і поширюйте важливі номери, за якими можна знайти підтримку.
04 Серпня, 2023 р., 09:00
Не починайте чогось радити людині, доки не вислухаєте її. Буває так, що співрозмовник просто виговорився — і йому вже стало значно легше.
03 Серпня, 2023 р., 08:59
Незалежний аудит відразу на декількох рівнях наразі проводять регіональні координатори Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка реалізується за ініціативою Олена Зеленська.
03 Серпня, 2023 р., 08:55
У планах – зайнятися екстремальним спортом – роуп-джампінгом. Так, усе це – з протезом.
02 Серпня, 2023 р., 09:02
Стартувала тренінгова програма проєкту «Посилення спроможності закладів охорони здоров'я та формування стійкості працівників медичної сфери», що реалізується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська
01 Серпня, 2023 р., 08:54
Вже 5 років існує та успішно працює програма психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний-рівному», в рамках Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP).
01 Серпня, 2023 р., 08:53
Перше, що ми робимо — намагаємося відволіктися. Але це як «не думай про слона»: що більше відганяєш від себе нав’язливу думку, то більше вона виснажує. Тож коли відчуваєте, що провалюєтеся, спробуйте прості кроки:
01 Серпня, 2023 р., 08:53
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA запрошує на відкриту зустріч з Доктором Річардом Тедескі.
27 Липня, 2023 р., 08:49
Руслана Омелянчук працює сімейним лікарем в одній із лікарень Миколаєва. На цей час має дві тисячі пацієнтів. З моменту повномасштабного вторгнення залишилась у Миколаєві та приймала пацієнтів в одному з найбільш обстрілюваних районів міста.