Серветник Ольга Павлівна в.о. старости селища Полігон та селища Водник

Серветник Ольга Павлівна, народилася 18 листопада 1960 року в селі Іваньки Маньківського району Черкаської області.

В 1977 році закінчила Іваньківську середню школу.  Протягом 1978-1983 років навчалась в Одеському технологічному інституті харчової промисловості ім. М.В.Ломоносова, по закінченню якого отримала спеціальність інженера-технолога м’ясної промисловості. В 1987 році закінчила однорічний заочний економічний факультет Одеського сільськогосподарського інституту і отримала кваліфікацію економіста-організатора сільськогосподарського виробництва.

З серпня 1983 року по листопад 2015 року працювала в Миколаївській державній сільськогосподарській дослідній станції Національної академії аграрних наук України на посадах наукового співробітника, завідувача відділом, вченого секретаря.  Нагороджена трудовою відзнакою «Знак пошани».

В 2015 році обрана сільським головою Полігонівської сільської ради. З січня 2017 року – в.о. старости селища Полігон та селища Водник Шевченківської сільської ради.