Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

Шановні мешканці Шевченківської сільської ради!

        22.08.2018 року відбулось засідання 20 чергової сесії VIII скликання у приміщенні Шевченківської сільської ради  основні питання, які розглядались:

   «Про внесення змін до бюджету Шевченківської сільської ради»;

   «Про утворення житлово-комунального підприємства та розірвання договору з

ТОВ «Єдині комунальні системи»»

   «Про співфінансування доріг загального користування місцевого значення з місцевого бюджету Шевченківської сільської ради»;

та інші.

 Зазначаємо, що депутат сільської ради від с. Зелений Гай  округу №19 Ніколенко Н.М. заважала своєю поведінкою,  проведенню сесії (образливо висловлювалась, недотримувалась правил етики, закликала до незаконних дій, виходила із сесійної зали без попередження) на зауваження головуючої не реагувала, чим виражала своє зневажливе ставлення до оточуючих. Окрім цього привезла мешканців із с. Зелений Гай та 1 мешканку с. Шевченкове з вимогою щодо незадовільного стану та виділення коштів на дороги загального користування місцевого значення – (під’їзна дорога до с.Зелений Гай), яка не перебуває на балансі Шевченківської сільської ради, а утримується на балансі управління інфраструктури Миколаївської ОДА.

Зі слів жителів с. Зелений Гай вже 25 років ця дорога  перебуває в критичному стані, хоча у 2017 році коли с.Зелений Гай увійшов в Шевченківську сільську раду депутати сільської ради спрямували кошти шляхом спів фінансування на її ремонт

(в 2017 році зазначена дорога перебувала на балансі служби автомобільних доріг у Миколаївської області).

До сесії, як того вимагає регламент ст. 83  (пропозиції та поправки до проектів рішень подаються депутатами доповідачу з даного питання у письмовій формі за особистим підписом ініціатором не пізніше, як за день до початку сесії ) депутат Ніколенко Н.М. не подала зауважень, пропозицій та рекомендацій хоча на засіданнях питань порядку денного постійних комісії була присутня.

 Депутат Ніколенко Н.М. вводячи в оману мешканців пояснювала, що начебто сільський голова не бажає ремонтувати цю дорогу, а область надає повне фінансування. Однак, коли з приводу ремонту зазначеної дороги виступав начальник інфраструктури Миколаївської ОДА Сікорський С.В. (який був запрошений на сесію) він зазначив, що ремонт дороги загального користування місцевого значення буде здійснюватись тільки при умові співфінансування з місцевим бюджетом Шевченківської сільської ради. Про що, депутати сільської ради проголосували за співфінансування у сумі 1,5 млн.грн трьох напрямків доріг загального користування місцевого значення (під’їдні дороги с. Зелений Гай, с. Новогригорівка та с. Луч).

А депутат Бакліцька Т. В., яка їздила з її слів в Миколаївську обласну раду з питання ремонту дороги (зокрема до с. Зелений Гай) при голосуванні утрималась. А депутат Приходько О.О.  від округу № 22  після розгляду 2-х питань порядку денного  взагалі самовільно залишив засідання сесії. 

   По-іншому важливому питанню- створення житлово-комунального підприємства, яке буде надавати послуги з водопостачання населеним пунктам с. Шевченкове, с. Зоря,с. Новогригорівка, с. Котляреве, с. Шевченко, с. Новоруське,с. Зелений Гай та с.Оленівка та розірвання договору з ТОВ «ЄКС» (яке заборгувало в ТОВ  «Миколаївобленерго» сплату за спожиту електроенергію,як наслідок водонапірні башти в населених пунктах с. Зелений Гай, Оленівка, Котляреве, Шевченко 1 день були вимкнені, а мешканці знаходились без водопостачання) депутат Ніколенко Н.М. почала апелювати підписами 500 мешканців с. Зелений Гай  ( з її слів), які офіційно із зверненнями в сільську раду не звертались (знову слова).

Хоча, коли с. Зелений Гай та Оленівка були 1 день без водопостачання, а сільський голова вирішувала це питання у генерального директора «Миколаївобленерго» депутат Ніколенко не поцікавилась та навіть не зателефонувала  в сільську раду, а навпаки почала збурювати людей в с. Зелений Гай на  несанкціоноване зібрання без узгодження із старостою села.

          Для депутата Ніколенко Н.М.  чим критичніша та гірша ситуація тим краще, адже їй тоді є на що та проти кого збурювати людей, досягнення та зрушення в громаді її не цікавлять.

 

 

 

 

 

       Хочу Вас повідомити, що 20. 02. 2018 р. ( вівторок) о 13. 00 в приміщення сільської ради завітала знімальна група телеканалу « ІСTV» з метою взяти інтерв’ю у сільського голови. Кореспондентка каналу  Олена Гарячева  близько години   спілкувалась зі мною, я розповіла про здобутки та соціально – економічний розвиток нашої громади за 1 рік а саме:

капітальний ремонт доріг по вул. Поперечна в с. Шевченкове та  вул. Степова , Молодіжна в      с. Новогригорівка, частковий ремонт дороги  по вул. Урожайна, частковий ремонт під’їздних доріг с- ща Луч, Новогригорівка, Зелений Гай ремонт дороги виготовлення генеральних планів населених пунктів             с. Шевченкове, с. Зоря, с. Новогригорівка та с. Зоря , капітальний ремонт Палацу культури с. Шевченкове, реконструкція вуличного освітлення в с. Полігон та с. Зелений Гай, капітальний ремонт водозабезпечення в с. Полігон та с. Оленівка, придбання дитячого майданчику в с. Котляреве та с. Водник, нове будівництво спортивного майданчику в с. Шевченкове, ремонт    системи опалення в Новогригорівській ЗОШ та амбулаторії с. Шевченкове, придбання спецтехніки , придбання звукопідсилюючого обладнання          для закладів культури с. Шевченкове, с. Зоря та с. Зелений Гай; значне покращення матеріально – технічного оснащення закладів освіти та дитячих навчальних закладів (в  тому числі придбання комп’ютерних класів для Котляревської та Зеленогайської ЗОШ).

        Однак, після виходу в ефір 22. 02. 2018 р. сюжету на каналі  ІСTV « Факти» змонтовано матеріал недостовірний, неповний та провокаційний. Непідтверджувальними фактами щодо навчальних закладів у сюжеті « Факти» кореспондентки Олени Гарячової є те, що в усіх навчальних закладах нашої громади тепло, адже у 2018 році завдяки власним повноваження по освіті ми збільшили ліміти енергоносіїв по усім школам.

       А кореспондентка, інформуючи телеглядачів у сюжеті не відвідала жодну школу та садок нашої громади , чим вводить в оману глядачів та покладає сумнів на порядність каналу.

     За годину спілкування, я неодноразово зазначала, що в нашу громаду увійшло 12 населених пунктів, однак недостовірність в сюжеті прозвучала і в кількості населених пунктів нашої громади          ( 7).

     На завершення сюжету кореспондентка зауважує, що керівника Полігонівського будинку культури звільнили і знову – неправда. Так, як керівник зазначеного закладу культури натепер працювала і працює , офіційних заяв кореспонденту щодо керівниці закладу ні я, ні працівник, який веде кадрову роботу в сільській раді  не надавали та й ніхто у нас незапитував.

       Окрім цього, в цей день ( 20. 02. 18 р. вівторок) я проводила прийом громадян в адміністративній будівлі сільської ради і не збирала людей повулично ні в. с. Шевченкове, ні в інших населених пунктах, та й взагалі не знала, що людей згуртовували депутати сільської ради ( Ніколенко Н.М., Бакліцька Т.В., Степаненко О.П., Лістратенко Г.О, Дібров О.О., ПриходькоО.О.), які не повідомляли мене про заплановані ними зібрання з мешканцями громади та ЗМІ та поширили на загал неправдиву та недостовірну інформацію.

      Перед мешканцями громади прозвітувала у січні 2018 року про проведену роботу за 2017 рік на відкритих зустрічах в кожній внутрішній громаді, в тому числі в с. Шевченкове, с. Зоря, с.Новогригорівка та с- щі Луч, відповідала на усі порушені питання.

       І переконана , що за 2017 рік вдалося не тільки провести роботу по становленню громади , започаткування відділів, а й здійснити покращення в кожному населеному пункті із 12-ти, що вже є РЕЗУЛЬТАТ.

     Пам’ятайте, що населені пункти нашої громади утворились не у 2017 році, а існують понад 80 – ти років. І якби кожного року здійснювались такі покращення і темпова робота, як у 2017, то б вирішеними були багато проблемних питань, які існують десятиліття. Саме для того державою впроваджена реформа децентралізації щоб прискорити вирішення існуючих проблем.

            Прошу Вас вірити, що наша громада крокує правильним напрямком і прикладом цього є конкретно – вирішені справи, які помітні більшості жителям нашої громади.

     Запрошую Вас брати участь у святкових заходах, у місячниках благоустрою, які відбуваються на території Шевченківської сільської ради, відвідувати музей «Історії села Шевченкове», поважати та турбуватись про свої населенні пункти, започаткувати добрі корисні справи, і успіх у нашій громаді буде неодмінно!

        Миру, порозуміння, поваги один до одного усім!!!!

Р. S. А журналісти повинні повно, об’єктивно та всебічно збирати та перевіряти інформацію, яку готують в ефір, а не працювати на замовлення певних осіб, розповсюджуючи неправдиву інформацію та паплюжучи честь, гідність та ділову репутацію посадових осіб та органу місцевого самоврядування. Сподіваюсь, що органи виконавчої влади та Державний комітет телебачення та радіомовлення звернуть увагу на викладені факти та приймуть відповідні рішення щодо працівників засобів масової інформації. 

 А чи можна після таких сюжетів довіряти засобам масової інформації??? 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь