співпраця з DOBRE

10 Грудня, 2019 р., 16:33
Шевченківська сільська рада підтримала ідею громадської організації «Єдність Котляревщини»  в намірі реалізації проєкту, через те, що розвиток системи дозвілля для молоді, популяризація серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя, формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління  завжди було одним з пріоритетних завдань в громаді.
23 Жовтня, 2019 р., 16:09
До уваги жителів
28 Серпня, 2019 р., 18:55
28 серпня працівники Шевченківської сільської ради разом із програмним спеціалістом Ярославою Ткаченко провели вдруге вимірювання «Індексу спроможності місцевої влади» та розпочали роботу із розробки дорожньої карти. Даний показник виміру допоможе встановити чи змінився рівень сукупної організаційної спроможності органів місцевого самоврядування у прийнятті управлінських рішень та налагодження конструктивної і продуктивної співпраці з населенням для підвищення якості життя громади. Вже по опитувальному листу бачимо, що немало чого зроблено, але є ще над чим працювати і до чого прагнути.
23 Серпня, 2019 р., 09:00
Завдяки Програмі ДОБРЕ представник нашої громади Головний економіст сільської ради прийняла участь у дводенному тренінгу  з тематики «Налагодження системи внутрішнього контролю», що відбувся 12-13 серпня у м.Миколаєві. Безперечно багато нової інформації для нас, корисні знайомства та досвідчені  тренери.  Під час навчання обговорювали важливі аспекти в діяльності територіальних громад: налагодження контролю всередині апарату ради, між розпорядниками бюджетних коштів, бюджетними установами, комунальними підприємствами, про важелі впливу та як досягнути ефективної системи  внутрішнього контролю.
23 Липня, 2019 р., 09:35
В рамках співпраці Шевченківської сільської ради та міжнародної організації Global Communities 17 липня в Шевченківській громаді відбувся візит консультанта з місцевого економічного розвитку Маркіяна Дацишина. На зустріч була запрошена Робоча група з Місцевого Економічного Розвитку та небайдужі підприємці. Протягом зустрічі всі охочі задавали питання, визначали ідеї для майбутнього проекту Місцевого Економічного Розвитку та отримали багато цікавої та корисної інформації від консультанта.
22 Липня, 2019 р., 14:53
       22 липня  2019 року представники нашої громади взяли участь у  засіданні -“ Розробка плану удосконалення послуги водопостачання в об’єднаних територіальних громадах, партнерах програми DOBRE».
20 Червня, 2019 р., 09:55
Цікавий день для нашої молоді