Відділ освіти,молоді та спорту Шевченківської сільської ради

ПОСИЛАННЯ НА ОФІЦІЙНИЙ САЙТ  Відділу освіти, молоді та спорту Шевченківської сільської ради http://shev.osv.org.ua

21 Жовтня, 2020 р., 16:36
На цьому тижні  голова Шевченківської сільської ради Т.П. Шакунова  разом з начальником відділу освіти Т.Ю. Гончаренко завітали до закладів дошкільної освіти Шевченківської ОТГ.  Директори закладів отримали у подарунок сучасні ноутбуки, які полегшать роботу вихователів з дітьми при проведенні занять та покращать матеріально-технічну  базу закладів.
21 Жовтня, 2020 р., 16:33
Майже завершено поточний ремонт покрівлі  Лучівської філії Шевченківської ЗОШ І – ІІІ ступенів  загальною площею 400  м2 .
29 Вересня, 2020 р., 16:31
Рішенням  XXXVIІ  сесії Шевченківської сільської ради виділено кошти для потреб закладів освіти Шевченківської ОТГ :
25 Вересня, 2020 р., 13:57
Шановні працівники закладів дошкільної освіти !
14 Вересня, 2020 р., 08:58
Протягом першої декади  вересня, з метою забезпечення прозорості, відкритості та демократичності  управління навчальним закладом, проведено звіти керівників закладів дошкільної освіти перед громадськістю.
11 Вересня, 2020 р., 14:49
Проведено виїзні навчання керівників закладів освіти та відповідальних осіб з питань цивільного захисту та охорони праці .
02 Вересня, 2020 р., 17:05
       Напередодні навчального року в приміщенні Шевченківської сільської ради відбулася нарада керівників закладів освіти громади.