Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

ЗВІТ про роботу в.о.старости села Мирне Ішкової Наталії Василівні 24.01.2018р.

 

     Керуючись Конституцією, Положенням про старосту села та іншими нормативно-правовими актами, звітую про свою роботу в.о.старости села Мирне Шевченківської сільської ради за 2017 рік.

 Загальна кількість населення становить 657 чоловік, дворів — 212.

            Віковий склад населення:

  від 0 до 18 років — 113 осіб,

  від 18 до 25 років — 63 особи,

  від 25 до 58 років — 360 осіб,

  від 58 і старше – 121 особа.

На території села Мирне проживають:

    Пенсіонерів -110

    Діти війни – 39 чол.

    Учасників ВВв – 3 чол.

    Ветеранів праці – 37 чол.

    Учасників бойових дій (Афганістан) – 3 чол.

    Учасників АТО – 3 чол.

    Одинокопроживаючих  - 13 чол.

    Одиноких – 2 чол.

    Потерпілі на ЧАЕС – 3 чол, в т.ч. 1 дитина

    Інвалідів 22 чол. В т.ч. 1 дитина : І гр. – 2 чол.,  ІІ гр. – 2 чол.,  ІІІ гр. – 17 чол.

    Багатодітних сімей – 3

    Малозабезпечених сімей – 5

    15 – одиноких мам.

    1 дитина  під опікою         

Звернулося 55 осіб за оформленням субсидій

Оформлено 1 особі допомога на тверде паливо.

За оформленнями різних соціальних допомог звернулося 50 осіб.

            народилось протягом 2017 року — 3 дітей.,

            померло — 8 чол.

      У своїй роботі  керувалась законодавчими актами України, актами сільської ради. Виконувала доручення Шевченківської сільської ради та її виконавчого комітету, сільського голови, здійснювала надання інформації  та виконувала інші обов’язки визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

     Щоденно з 8.00 год. до 12 год., здійснювала прийом громадян, які зверталися з проблемами різного характеру. Надавала рекомендації та консультації.

     Окрім цього мною ведеться облік особистого прийому громадян.

     Особистий прийом громадян дає змогу контролювати стан дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури,  освіти,  фізичної культури та спорту,  житлово – комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

     За 2017  рік прийнято 14 жителів  населеного пункту.

    Дотримувалась правил службової етики, встановлених законодавчими  актами  України.

    Здійснювала облік, ведення, зберігання  погосподарських книг.

   Здійснювала облік  та  передавала  до  виконавчого  комітету  сільської ради дані  показників  лічильників, встановлених  у  магазинах, кафе «Нива», перукарні, та в адміністративному  приміщенні, а також  дані  показників лічильників  вуличного  освітлення.

   У 2017 році зареєстровано вхідної документації – 97, зареєстровано вихідної документації – 236. Видано 510 довідок, з них 11 нотаріальних.

    Здійснювала нотаріальні  дії в межах своєї компетенції.

    За 2017 рік вчинено 94 нотаріальні дії: з них видано 12 довіреностей,  засвідчення справжність підпису - 8, засвідчення фотокопій  9, складено та посвідчено 6 заповітів, а таж відправлено – 6 заяв в Миколаївську філію ДП «Національні інформаційні системи» на отримання витягу про реєстрацію в Спадковому реєстрі.

    Проводила державну реєстрацію актів цивільного стану, визначених частиною 2статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» а саме: реєстрація народження, шлюбу, смерті.

     На січень місяць 2017 року припала боротьба зі сніговими заметами. Велася розчистка доріг від снігових заметів по вулицях, а також під’їзної дороги.

      12 та 27 вересня 2017 року було організовано та проведено зібрання жителів села.

  Контролювала роботу комунального господарства «Мирне». 15 жовтня 2017 року підвищено тариф на послуги водопостачання у розмірі  12 грн. 85 коп. за 1 м3 для всіх категорій споживачів.

    Забезпечувала своєчасне декларування землевласниками.

 

 

 

     Протягом 2017 року брала активну участь у підготовці і проведенні заходів, пов’язаних із відзначенням державних свят, урочистостей, Дня села, Дня працівника сільського господарства, які проводились на території села. До Дня Незалежності України організована виставка робіт жителів села, результати якої та нагородження проводилось на День працівника сільського господарства.

    За рахунок спонсорської допомоги До Дня людей похилого віку було вручено 76 продуктових наборів та до Дня інвалідів вручено 4 набори інвалідам І і ІІ групи  та 1 набір дитині-інваліду.

   Поздоровлено одиноких пенсіонерів з Різдвом Христовим.

   За 2017 рік поздоровлено з Днем народження 17 ювілярів пенсійного віку.

   Здійснювала моніторинг дотримання прилеглих територій домогосподарств в належному санітарному стані згідно встановлених рішенням №6 від 15 травня 2017 року 6 позачергової сесії Шевченківської сільської ради 8 скликання Правил благоустрою території Шевченківської сільської ради, як об’єднаної територіальної громади.

    На території села організовувались суботники.

    Проведено благоустрій села. Висаджено та побілено дерева. Пофарбовано огорожу біля адмінбудівлі. За рахунок спонсорської допомоги встановлено 2 лавки на дитячому майданчику. Протягом  року відбувалося прибирання кладовища, вулиць, території центру села.

  На кладовищі та на території біля адмінбудівлі протягом літа проводилось скошування трави. Слід відмітити, що територія  біля пам’ятника загиблим у роки Великої Вітчизняної війни та могила загиблого афганця Гончарука Петра Григоровича постійно підтримувалася в порядку учнями школи. 

     У селі Мирне на діючому кладовищі залишилась невелика площа для проведення поховань і розширення його не можливе (близьке розташування вежі «Рожновського»). За межами села є вільна земельна ділянка площею 3,0 га. сільськогосподарського призначення, яку можна використати для облаштування нового кладовища. У грудні 2017 року були проведені інженерно-геологічні вишукувальні роботи вищезазначеної ділянки, які підтвердили можливість використання даної земельної ділянки під кладовище.

     У 2017 році введено посаду спеціаліста з реєстрації місця проживання, військового обліку та зборів податків

      У 2017 році  було зареєстровано –  9 чол.

      знято з реєстрації – 26 чол.

 

     Сприяла забезпеченню військового обліку військовозобов’язаних на відповідній території, надаю допомогу за вчасне їх оповіщення.

Кількість військовозобов’язаних

Всього : 131 чол.

в т.ч. офіцери : 3 чол.

 

     Берала участь у засіданнях сесій, засіданнях виконавчого комітету сільської ради, засіданнях адміністративної комісії сільської ради.

 

    Не допускала на території с.Мирне дій чи бездіяльності, які могли  зашкодити  інтересам  територіальної  громади  та держави.

    Планується виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт водозабезпечення по вулиці Петра Гончарука в с.Мирне Вітовського району Миколаївської області», тому, що по вулиці Петра Гончарука система водозабезпечення знаходиться в аварійному стані, так як труби були прокладені більше 40 років тому і дуже часто трапляються пориви, які важко ліквідувати.

    За рахунок спонсорської допомоги планується заміна вхідні двері в Мирнівському ФАПі.

     Я хочу подякувати сільському голові, працівникам сільської ради,  членам виконкому, депутатам, підприємцям, одноосібникам, фермерським господарствам, керівнику СТОВ, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції по покращенню життя громади, тим, хто  робить наше село кращим.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь