Звіт в.о. старости селища Полігон та селища Водник Шевченківської сільської ради за 2017 рік

Рішенням №12 І сесії восьмого скликання Шевченківської сільської ради було затверджено Положення про обов’язки старости селища Полігон та селища Водник Шевченківської сільської ради.

Згідно з даним рішенням обов’язками в.о.старости визначено:

1- видавати та посвідчувати довідки, в т.ч. відповідно до по господарських книг.

В 2017 році було підготовлено і видано жителям селищ Полігон та Водник 2138 довідок.

2 – вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат»:

• Посвідчено 5 заповітів.
  • Інших нотаріальних дій (посвідчення копій документів та підписів) - 20
  • Видано 47 довіреностей.
  • Видано 29 довідок в нотаріальні контори.

3 – проводити державну реєстрацію актів цивільного стану:

• Зареєстровано 2 шлюби.
  • Зареєстровано народження 11 дітей.
  • Зареєстровано і видано 18 свідоцтв про смерть.

Проведена робота по передачі до державного архіву документації Полігонівської сільської ради за 2005-2016 роки, а  також  державних актів на право власності на землю до відділу у Вітовському районі ГУ Держгеокадастру у Миколаївській області. Проведено верифікацію земельних ділянок по Полігонівській сільській раді.

Щоденно проводився прийом громадян в с. Полігон та кожної другої середи місяця проводився виїзний прийом громадян в селищі Водник.

Постійно приймались від громадян заяви, які були адресовані до Шевченківської сільської ради, опрацьовувались, по частині з них готувались проекти рішень  і  передавались до виконавчого комітету сільської ради.

Підготовлено і надіслано до різних установ 580 листів та довідок.

Проведено звірку погосподарських книг – всього 1324 обєкти по господарського обліку в с. Полігон та с. Водник.

Постійно проводився моніторинг санітарного стану селищ, організовувались за участю працівників сільської ради та клубного закладу суботники, на яких проводились знищення карантинних бур’янів, полив висаджених у парковій зоні дерев, здійснювали прибирання центральної частини селища, узбіччя вздовж траси, ліквідовано стихійне сміттєзвалище за межами селища, приведено до належного санітарного стану кладовище.

На письмове звернення ветеранської організації було проведено інвентаризацію пам’ятників та пам’ятних знаків на території селища Полігон та селища Водник, надані матеріали до Державної інспекції по охороні пам’яток культури в Миколаївській області для виготовлення паспортів для подальшого зарахування цих об’єктів на баланс сільської ради.

Постійно брала участь в засіданнях виконавчого комітету сільської ради, сесіях сільської ради.

Разом з представниками від внутрішньої громади брала участь в розробці стратегії розвитку громади.

Взяла участь в 5 засіданнях Жовтневого районного суду як представник сільської ради з розгляду різних питань.

Підготовлено проектну заявку до Міністерства регіонального розвитку для одержання коштів на реконструкцію вуличного освітлення вулиць Матросова та Павлова в селищі Полігон, кошти залучені, роботи виконані в грудні 2017 року. Освітлення вулиць  проведено.

Подано матеріали для освоєння державних коштів інфраструктурної субвенції на капітальний ремонт водопостачання по вул. Матросова. Роботи виконані в 2017 році, кошти освоєні.

Протягом року проводились урочисті та святкові заходи до відзначення державних свят.

Окремо хочу подякувати активним жителям наших селищ, особливо членам ветеранської організації, за їх ініціативу та допомогу у вирішенні різних питань, всьому колективу нашої школи, як педагогічному так і школярам та небайдужим до проблем громади підприємцям. Тільки спільними зусиллями разом з депутатським корпусом можна вирішувати різної складності проблеми.