Звіт

      Звіт

Старости    Новокиївського старостинського округу

 Шевченківської сільської ради !

 

            Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Регламентом Шевченківської сільської  ради,   Положенням про старост Шевченківської сільської ради  та іншими   нормативно-правовими  актами,  що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Шевченківською громадою звітую про роботу старости сіл   Новокиївка та Богородицьке    за період з  січня   2021 року по  січень  2022 року.

    Станом на 01.01.2022 року на території  села  Новокиївка  та села Богородицьке   нараховується  266 дворів,   де проживає  616 жителів , з них :

пенсіонерів -  145 в т.ч. осіб які досягли 80- ти років -12 , інвалідів – 30 в т.ч. діти інваліди - 3 , дітей до 18 років -  161.  За звітний період померло 14 чоловік, народилась 4 дитини.

В 2021 році  соціальним працівником обслуговувалась  1 одинока пристаріла громадянка, яка потребувала  стороннього догляду.

   В селі Новокиївка  працює  Новокиївський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів та Новокиївський заклад дошкільної  освіти,  пересувне відділення  поштового зв'язку № 55, сільська бібліотека. На  території села Новокиївка   є православна церква « Покрови»  та церква Християн .  В кожному селі  працює пункт здоров .

      Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету сільської  ради. Виконую доручення сільської ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх про виконання доручень. Сприяю виконанню на території Новокиївського старостинського округу № 7 і   територіальної громади         «Програми соціально-економічного та культурного розвитку», затверджених рішенням сільської  ради. Беру  участь  в  навчаннях та тренінгах організованих   виконавчим комітетом  Шевченківської сільської ради .

       Прийом громадян  проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу .            Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у

 сфері соціального захисту,  культуриосвіти,  фізичної   культури  та  спорту,

 житлово-комунального господарствареалізації ними права на працю та

 медичну допомогу.    

  Надається  допомога жителям сіл щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій,   інформацій посадовим особам сільської  ради та її виконавчого комітету.     Проводиться  впорядкування  подвір’їв  господарств  жителів  села, приватних магазинів, установ  та прилеглих  до них  територій,  узбіччя під'їзних доріг, території кладовищ, пам’ятних  місць села.   Здійснюється моніторинг за дотриманням на території сіл Новокиївки та Богородицького  громадського порядку,  розпорядок  роботи  приватних  магазинів  погоджується    з виконавчим  комітетом   сільської  ради.        

  За звітний період  на території  сіл Новокиївка та Богородицьке проведено  наступні  роботи:

косметичні роботи на пам'ятниках,  встановлено  пам'ятник жертвам голокосту на кладовищі села Богородицьке, проведено  9 « суботників » з них 3 на  території кладовищ,  власними силами ліквідовано 5 пожеж на  території округу, відремонтовано лічильник  та встановлено фотореле,  вуличного освітлення в с.Новокиївка, укладено жорству  по провулку від  вулиці Київська до вулиці Нова в с.Новокиївка,  встановлено реле часу на  артсвердловинах в кожному  селі, на  території  адмінцентру села Новокиївка встановлено  90 метрів  паркану та висаджено 21 саджанці акації, тривають  роботи по встановленню:

  • паркану на  території адмінцентру в с.Новокиївка:
  • дитячого майданчику в с.Новокиївка:
  • водонапорної  башти Рожновського по вул.Центральна, с.Новокиївка.

 

     Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг.

За звітний період мною  видано довідок  різного  характеру - 223,  оформлено субсидії  всього 86 справ : на тверде паливо –  22  справи, на природній газ – 62  справи,  на електроопалення – 2 справи , оформлено допомогу малозабезпеченим сім’ям  – 35  справ,  допомоги при народженні дитини – 4 справи,  виплата на  пакунок малюка  допомогу на дітей одиноким матерям – 22 справи допомога особам з інвалідністю 6 справ,  допомога особам які  досягли  віку  але не мають права на пенсію 1 справа, допомога при втраті годувальника – 1 справа, виконую нотаріальні дії в межах своєї компетенції-надано   7 роз'яснювальних  послуг, надано – 77  відповідей різним установам, надано матеріальну  допомогу   6  громадянам на суму 19 тис.550 грн., триває робота  по  оформленню  товариства  по  випасу  великої рогатої худоби в с.Новокиївка.   Оброблено та здано  на зберігання  до  трудового архіву документи з кадрових  питань з 1990 р по 2019 рік .

      Ведеться облік військовозобовязаних, здійснюється оповіщення військовозобовязаних, складаються списки юнаків для прописки до призивної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій та прирівняних до них. Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території сіл, подаються документи пільгових категорій в управління праці та соціального захисту населення для надання компенсацій на придбання твердого палива, чи природного газу  та використання електроенергії.

     Здійснюю контроль за надходженням податків до бюджету сільської  ради, допомагаю вести роботу по декларуванню,  виявленню боржників та погашенню заборгованості із земельного податку.

     Не допускаю на території  старостинського  округу  дій  чи  бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової  етики встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

  Працюю для покращення умов життя та побуту  населення села.

План основних заходів на 2022 рік.

1. Сприяти щодо виготовлення  проекту  для встановлення   вуличного освітлення в с.Богородицьке.

2. Внутрішній ремонт в адмінприміщенні.

3. Сприяти   встановленню вуличного освітлення по вулиці Нова та Садова в селі Новокиївка.

4Впорядкування території по вулиці Херсонська в селі Богородицьке.

5. Протегувати  ремонт покрівлі Будинку  культури в с.Новокиївка.

6. Приймання участі в розробках  інвестиційних проектів.

 

    Я хочу подякувати нашому  сільському голові Олегу Валерійовичу Пилипенку, працівникам сільської  ради, депутату сільської  ради  Людмилі Петрівні Стецун, директору ЖКП Центральне Оксані Миколаївні Пасічнюк, працівникам Новокиївського старостату , приватним підприємцям : Драгуненко Г.Й.,  Москаленку О.М., Самбутяну А.З., активістам, всім, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Новокиївський старостинський округ кращим.

 

З повагою староста

сіл Новокиївка та Богородицьке                                 Світлана  Медведенко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь