Звіт

Рішенням №5 III сесії восьмого скликання Шевченківської сільської ради було затверджено Положення про обов’язки старости селища Полігон та селища Водник Шевченківської сільської ради.

Згідно з даним рішенням обов’язками старости визначено:

1- видавати та посвідчувати довідки, в т.ч. відповідно до по господарських книг.

В 2021  році було підготовлено і видано жителям селищ Полігон та Водник 1431 довідок.

2 – вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України «Про нотаріат»:

Посвідчено 14 заповітів.

Інших нотаріальних дій (посвідчення копій документів та підписів) - 29

Видано 30 довіреностей.

Видано 51 довідок в нотаріальні контори.

Щоденно проводився прийом громадян в с. Полігон та раз на місяць проводився виїзний прийом громадян в селищі Водник.

Підготовлено і надіслано до різних установ 250 листів та довідок.

Проведено звірку погосподарських книг – всього 1324 обєкти по господарського обліку в с. Полігон та с. Водник.

Постійно проводився моніторинг санітарного стану селищ, організовувались за участю працівників сільської ради та клубного закладу суботники, на яких проводились знищення карантинних бур’янів.

Постійно брала участь в засіданнях виконавчого комітету сільської ради, сесіях сільської ради 12 сесій та 13 виконкомів.

Взяла участь в 5 засіданнях Жовтневого ,Центрального районного суду як представник сільської ради з розгляду різних питань.

Були подані клопотання:

-заміна водопровода в Полігонівській амбулаторії(замінено)

-заміна електричних опор по вул. 2 Поперечна та Матросова 1.

- кронування та видалення аварійних дерев.

-звернення до служби автомобільних доріг стосовно видалення парослі на узбіччі під’їзної дороги до селища.

-підготовлено документи, щодо освітлення по вулиці Центральна.

- рішенням виконкому були прийняті вулиці селища Полігон на баланс Полігонівської сільської ради ,та написано клопотання на ямковий ремонт по вул. Платанова.

-написано 3 клопотання на заміну ламп вуличного освітлення.

-клопотання щодо поточного ремонту сведловин

Окремо хочу подякувати активним жителям наших селищ, особливо членам ветеранської організації, за їх ініціативу та допомогу у вирішенні різних питань, всьому колективу нашої школи, як педагогічному так і школярам та небайдужим до проблем громади підприємцям. Тільки спільними зусиллями разом з депутатським корпусом можна вирішувати різної складності проблеми.