Шевченківська сільська рада

Вітовський район, Миколаївська область

Звіти

ЗВІТ                                                                                                                                                      депутата Шевченківської сільської ради 8 скликання                                Ткаченко Ніни Олександрівни

 

     Виконувала свої обовязки згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

     Представляла інтереси жителів с.Оленівка, брала активну участь у діяльності ради та утворених нею органів, несла обовязки перед виборцями, радою, виконувала їх доручення. Є членом постійної комісії сільської ради по земельних питанням. Згідно своїх обов’язків брала участь у роботі сесій ради, засідань постійних комісій. Постійно спілкувалася з жителями с.Оленівка та інформувала їх про рішення сільської ради.

     Проводила роботу з жителями с.Оленівка по утриманню території села в нормальному санітарному стані, а саме: біля житлових будинків, місцях загального користування. Забезпечувала роботу по благоустрою сільського кладовища, братської могили загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни. За моїм зверненням і жителями села до депутата Верховної ради   Жолобецького О.О. було встановлено дитячий майданчик.  

 

 

Депутат сільської ради                                             Ткаченко Н.О.

 

 

ЗВІТ

Про проведену роботу депутата Шевченківської сільської ради VIII скликання територіального  округу № 21 с. Полііон

Середенка Віталія Павловича

 

 

За звітний період з 1 січння 2019 року по 31 грудня 2019 року на

території округу №21 (вул. Тимирязева, вул. Матросова, вул.. Павлова)

була проведена  повна робота з виборцями:

 1. Протягом всього періоду контролюю вуличне освітлення них вулиць,слідкую за своєчасною заміною електроламп на опорах вуличного освітлення. З метою покращення освітлення було встановлено більш потужні електролампи.
 2. На весні 2019 року та в осені 2019року були проведені зустрічі з мешканцями приватного сектору по вул. Матросова, Павлова та Тимерязева по прибиранню прибудинкової території від бур’янів та будівельних матеріалів( пісок,глина,камінь)

 

4. В 2019 попі було надана допомога по частковому ремонту

покрівлі приватного будинку по вул. .Матросова. і).

5. Постійно інформую жителів вул..Тимирязсва, Матросова,

Павлова про допомогу ,яку надає Шевченківська сільська рада

 Для с. Полігон та с. Водник з метою покращення

водопостачання,прибирання ТПВ та інше.  

 За цей час придбали сміттєвоз АТ-1022, 35 евроконтейнерів для вивезення ТПВ,4 глубиних насоси Рейгане для артсвердловин , встановлено нову башту Рожновського по вул..Матросова.

6. Мною, як депутатом від с. Полігон, не було пропущено ні одного засідання бюджетної комісії,членом якої я є, а також не

пропустив жодної сесії Шевченківської сради без поважних

причин.

На сесіях Шевченківської територіальної громади завжди

 Відстоюю інтереси жителів с. Полігон, с. Водник, а також інтереси всіх жителів Шевченківської об'єднаної територіальної громади.

 

 

Звіт депутата Шевченківської сільської ради VIII скликання

ШКОДИ ОКСАНИ СТЕПАНІВНИ,

обраної по виборчому округу № 6

за 2019 рік

Я, Шкода Оксана Степанівна, депутат Шевченківської сільської ради VIII скликання по виборчому округу № 6 (вулиці с.Шевченкове: Авангардна, Ланового, Горіхова, Радісна, Гагаріна, Першотравнева, Миру та Космічна).

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України "Про статус депутатів місцевих рад", регламентом Шевченківської сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевої ради.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів на виборчому окрузі є особистий прийом громадян, який я постійно здійснюю та проводжу зустрічі з мешканцями округу.

Всі звернення, які надходять до мене, в основному, вирішую особисто.

За звітний період проведено 8 засідань постійних комісій та сесій, в яких я брала активну участь, де розглядались різноманітні нагальні питання.

Як депутат сільської ради постійно беру участь у роботі сесій Шевченківської сільської ради.

Перебуваючи у складі комісії з житлових питань (обстеження сімей та осіб, які потребують поліпшення житлових умов) та у комісії по обстеженню матеріально-побутових умов проживання по населеним пунктам сільської ради: селу Шевченкове, селищу Луч, селу Новогригорівка та селу Зоря:

 • сімей, які перебувають в СЖО (складних життєвих обставинах);
 • сімей переселенців;
 • сімей демобілізованих учасників АТО;
 • сімей по з'ясуванню обставин вчинення насильства в сім'ї або реальної загрози його вчинення;

Також в обов'язки депутата входить складання актів про проживання громадян, які не зареєстровані за вказаною адресою, але проживають без реєстрації та акти не проживання громадян за адресою прописки. По даному питанню за 2019 рік я обстежила 134 помешкання жителів мого округу та склала відповідні акти.

Я займаю посаду секретаря в сільській раді, тому я вирішую різноманітні питання і жителів інших округів, які звертаються до мене, минуючи свого депутата.

ЗВІТ Позняк Галини Іванівни

депутата Шевченківської сільської ради

восьмого скликання за 2019 рік

виборчий округ № 14 ( с.Котляреве)

З моменту набуття повноважень я працюю над виконанням своїх депутатських обов'язків.

Під. час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та Регламентом Шевченківської сільської ради.

Протягом 2019 року я постійно відвідувала сесії сільської ради та засідання постійних комісій сільської ради. Є членом постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради. Заздалегідь знайомилась з матеріалами сесій сільської ради, брала участь в обговоренні нагальних питань.

При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців, підтримувала та голосувала за проекти рішень сільської ради, які булг направлені на соціально-економічний, культурний розвиток та соціальний захис' мешканців Котляревської внутрішньої громади.

У межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.

Протягом звітнього періоду було проведено сесій 8 сільської ради на яких були прийняті рішення і по Котляревській внутрішній громаді, а саме, направлені кошти:

 1. на капітальний ремонт харчоблоку в Котляревському закладі дошкільної освіти «Барвінок»;
 2. на капітальний ремонт дорожнього покриття в селі Котляреве по вулиці Комарова і частина провулку до З ДО «Барвінок»;
 3. на капітальний ремонт водонапірної вежі«Рожновського» в с.Котляреве
 4. на виготовлення Генерального плану с.Котляреве;
 5. на придбання матеріальних цінностей для школи та дитячого садка с.Котляреве; 6)на виплату матеріальної допомоги інвалідам-афганцям, учасникам АТО, одиноким, малозабезпеченим громадянам та особам, які опинились у складних життєвих обставинах; матеріальної допомоги на лікування та ін.

Постійно підтримую зв'язки з виборцями. У 2019 році до мене зверталися з усними зверненнями з питань надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення земельних питань. У міру моїх можливостей намагалася надати допомогу або пояснення з даного питання.

Сприяла у наданні громадянам інформації з пенсійних питань, отримання допомоги на дітей, інших соціальних виплат та компенсацій, отримання допомоги від органів державної влади. Я, як депутат не в змозі усунути всі проблеми своїх виборців. Але вважаю, що ми повинні докладати всіх зусиль до позитивного вирішення проблеми тих, хто нас обирав.

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. Вважаю, що вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати - це головна життєва істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті громади вестиме нас до нових і відчутних здобутків.

Впевнена, що я і надалі буду приділяти максимум уваги і свого часу у вирішенні різноманітних проблем виборців нашої громади.

Звіт

про роботу у 2019 році депутата Шевченківської сільської ради (ОТГ)

Косогорової Лідії Володимирівни, округ № 11 (с. Мирне: вул. їм. М.

Хвильового, Комарова, Зелена, Космонавтів, ім. 17 Березня)

Я, як депутат, в своїх роботі дотримуюсь Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, регламенту Ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності Ради та її органів; беру участь у роботі Ради, у засіданні постійної комісії, до складу якої входжу, всебічно сприяю виконанню їх рішень; виконую доручення Ради. У 2019 за сімейними обставинами та по хворобі мною пропущено роботу 3 сесій та три засідання комісії.

*

За підзвітний період мною здійснена така робота:

 1. Постійно проводжу прийоми громадян.
 2. Написано 20 актів про реєстрацію та місце проживання громадян.
 3. Проводила роз'яснювальну роботу серед платників податку: про податок на землю та щорічні декларації.
 4. Відповідно до усного звернення жителів села декілька раз перевіряла наповнюваність продуктами харчування та їх різноманітність у місцевому магазині.

5.  Оформлено близько 14 актів про місцеперебування юнаків призовного
віку.

 1. Надала матеріальну допомогу у розмірі 2 тисяч гривень для придбання продуктових наборів пенсіонерам села.
 2. Придбала до Дня Святого Миколая 26 подарунків для учнів 1-4 класів Мирнівського НВК на суму 845 гривень.

 

 1. Придбала 21 новорічні подарунки для учнів 5-9 класів Мирнівського НВК на суму 950 гривень.
 2. Приймала участь у суботниках по благоустрою місцевого цвинтаря та села.

10.Придбала для кабінету інформатики Мирнівського НВК веб-камери та

мікрофони на суму 4110 гривень. 11.   Проводила   роз'яснювальну   роботу   серед   жителів   села   стосовно

оптимізації ЗЗСО.

 

Звіт Гінжул Світлани Іванівни

обраної по виборчом округу 7 за 2019 рік. Я, Гінжул Світлана Іванівна,

депутат Шевченківської сільскої ради VII скликання по

виборчому округу 7 селища Луч. (з будинка 1 по будинок включно 21). У своїй депутатській діяльності керуюсь Конституцією України. Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом

Шевченківської сільскої ради та іншими нормативними актами, що визначають

порядок діяльності депутатів місцевої ради.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями, всі звернення з якими звертаються

виборці, в основному вирішую особисто.

Складала акти про   проживання громадян, які не зареєстровані за вказаною адресою,

але проживають без реєстрації, акти не проживання громадян за адресою приписки.

Проводила субботники та приймала участь на суботниках.

Як депутат сільскої ради постійно беру участь у роботі комісій та сесій

Шевченківсько сільскої ради. За 2018 рік відбулося 8 засідань із них 6 в яких я брала

активну участь.

Перебуваю у складі комісії з питань прав людини, законності, депутатської

діяльності і етики.

Дякую виборцям свого округу за підтримку та розуміння.

Звіт про роботу в 2019р.

Я Депутат округу №2 Шевченківської сільської ради VIII скликання                                                  Степаненко Олександр Пилипович,член комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, представляючи інтереси своїх виборців в 2019р провадив активну депутатську діяльність:

 1. Проводив особистий прийом громадян свого округу.
 2. За зверненням громадян та державних установ, комісійно актував факти проживаннянепроживання громадян, матеріально-побутові умови проживання сімей, та надавав характеристики жителям округу.  
 3.  Проводив роботу, спільно з соціальною службою, з неблагополучними сім’ями свого округу.
 4. Збирав зібрання мешканців свого округу, для визначення питань, які потребують вирішення,  доведення до відома мешканців важливої інформації, вирішення питань, які потребували громадського обговорення.
 5. Проводив роботу  спільно з соціальною службою з неблагонадійними сім’ями свого округу.
 6. Моніторив чистоту на окрузі.
 7. Допомагав жителям округу, яким важко пересуватись в оформленні документів.
 8.  Брав участь в комісії з питань розширення траси Одеса-Мелітополь-Новоазовск на ділянці яка проходить територією Шевченківської ОТГ.
 9. Брав участь в комісії з питань цивільного захисту та екологічної безпеки.
 10. За моїм поданням та за підтримки Голови та депутатів було проведено вуличне освітлення по вул. Весняній.
 11. Завдяки моєму зверненню та особистому сприянню Голови громади, було включено додаткову зупинку громадського транспорту в маршрути 132133. 
 12. Сумлінно відвідував сесії сільської ради, на яких мене неодноразово обирали головою лічильної комісії .
 13. Активно працював на благо Шевченківської ОТГ .

 

Депутат округу №2

 Шевченківської сільської ради VIII скликання

Степаненко Олександр Пилипович                                    __________________              14.01.2020р.

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

57263 с. Шевченкове, вул. Шевченка, 34

Депутат Заікін Іван Сергійович

Виборчий округ 5

У відповідності до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт як депутат Шевченківської сільської ради VIII скликання Шевченківської сільської ради Вітовського р-ну, Миколаївської обл. за 2017 рік.

Депутат сільської ради - це, перш за все, представник інтересів територіальної громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування та робить все можливе аби покращити життя конкретних громадян. Тому основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг, вивчення причин, які породжують скарги і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

За звітний період:

 • взяв участь: у 8 сесіях селищної ради (з 12 проведених);
 • складено депутатських актів: понад 50;
 • написано депутатських звернень: 7;
 • на особистому прийомі побувало 10 жителів Шевченківської громади, надійшло 3 письмових звернення, із них 1 колективне.
 • Надавалася матеріальна допомога на лікування дитини, цільова допомога для дитини-інваліда. За усними зверненнями жителів Котлярівської станції постійно здійснюється підвіз води.
 • Брав участь у розгляді скарги щодо незаконного встановлення дамби ТОВ «Агрофірма «Роднічок» і ймовірних відхилень якісних показників землі. У результаті дамбу прибрали, експертизу ґрунтових вод провели - відхилень не виявлено.

Жодне звернення усне або письмове не лишилося поза увагою і підлягало нагальному вирішенню.

Зустріч з виборцями

У вересні пройшла зустріч з мешканцями 1-го відділення с Шевченкове, щодо благоустрою села. Проте, не зважаючи на важливість питань, що виносилися на порядок денний та організацію підвозу сільчан до місця проведення зустрічі -присутніх було мало. Однак зустріч стала продуктивною. Як результат присутні вирішили:

- в період з 2017-2018 року виготовити проектно-кошторисну документацію на капітальний    ремонт    дороги    по    вул.    Дорожна.    Матеріали    направити    до

Шевченківської сільської ради для можливості отримання державної інфраструктурної субвенції та реалізації вищезазначеної документації у 2018 році. По можливості вмістити кошторисно-проектну документацію по будівництву доріг по вулиці Нова і Гоголя сумісно з документацією по вул. Дорожна та реалізувати проекти по вул. Гоголя у 2019, по вул. Нова у 2020 роках.

Як голова постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Брав участь у затвердженні бюджету сільської ради на 2017 рік та затвердженні плану соціально-економічного розвитку територіальної громади на "період 2017-2020р.

З метою дослідження питання цільового використання земельних ділянок державної власності в межах території Шевченківської сільської ради, збільшення надходження до бюджету та оцінки можливих втрат від передачі в оренду (суборенду) землі мною були направлені звернення на ім'я директорів Мирнівського НВК, Лучівської, Зеленогайської та Шевченківської ЗОШ. У грудні були отримані відповіді керівництва навчальних закладів. Зараз вони опрацьовуються й перевіряються.

Спільно з сільським головою протягом звітного періоду був здійснений об'їзд фізичних осіб, які ведуть підприємницьку діяльність без належно оформлених дозвільних документів, з метою надання роз'яснень, щодо необхідності легалізації своєї діяльності та сплати податків до бюджету сільської ради.

Робота керівника підприємства тісно повязана з депутатською діяльністю

Тісно співпрацюючи з сільським головою, цьогоріч я курував питання заключения договору соціального партнерства сільської ради з ФГ «Органік Сістемс» на 2018 рік. За його умовами об'єкти соціальної сфери в межах Шевченківської сільської ради, навчальні заклади та заклади охорони здоров'я отримуватимуть фінансову підтримку протягом наступного року.

За мого сприяння протягом 2017 року в найкоротші терміни розглядалися клопотання Шевченківської сільської ради направлені на адресу ФГ «Органік Сістемс». Успішно вдавалося вирішувати питання надання спонсорської допомоги, забезпечення дизельним пальним, транспортом для організації екскурсій, поїздок та поховань мешканців Котляревської станції й села.

За рік своєї депутатської діяльності став постійним гостем на святах. Побував > на відкритті спортивного залу у Котлярівській ЗОШ, в який наше господарство ФГ «Органік Сістемс» придбало захисну сітку на вікна. Стало вже традиційним вручення канцелярських наборів школярам на останній та перший дзвоник. Організовуються заходи та подарунки для дітей пайщиків, що здають свої землі в оренду ПСП «Агрофірма» Роднічок».

Щиро дякую Вам за небайдужість та допомогу! Впевнений, що в нас попереду багато звершень та перемог.

 

 

Звіт депутата Шевченківської сільської ради VIII скликання

ШКОДИ ОКСАНИ СТЕПАНІВНИ,

обраної по виборчому округу № 6

за 2017 рік

Я, Шкода Оксана Степанівна, депутат Шевченківської сільської ради VIII скликання по виборчому округу № 6 (вулиці с.Шевченкове: Авангардна, Ланового, Горіхова, Радісна, Гагаріна, Першотравнева, Миру та Космічна).

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України "Про статус депутатів місцевих рад", регламентом Шевченківської сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевої ради.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів на виборчому окрузі є особистий прийом громадян, який я постійно здійснюю та проводжу зустрічі з мешканцями округу.

Всі звернення, які надходять до мене, в основному, вирішую особисто.

За звітний період проведено 13 засідань постійних комісій, в яких я брала активну участь, де розглядались питання прийняття до комунальної власності територіальної громади цілісних майнових комплексів закладів освіти, Полігонівської дитячої музичної школи, бібліотечних закладів, покращення матеріально-технічної бази, раціональний розподіл коштів тощо.

Як депутат сільської ради постійно беру участь у роботі сесій Шевченківської сільської ради.

Приймала активну участь у розробці Статуту Шевченківської сільської ради, Регламенту роботи Шевченківської сільської ради, Плану соціально-економічного розвитку Шевченківської сільської ради на 2017-2020 роки та Стратегії розвитку сільської ради.

Перебуваючи у складі комісії з житлових питань (обстеження сімей та осіб, які потребують поліпшення житлових умов) та у комісії по обстеженню матеріально-побутових умов проживання по населеним пунктам сільської ради: селу Шевченкове, Луч, Новогригорівка та Зоря:

 • сімей, які перебувають в СЖО (складних життєвих обставинах);
 • сімей переселенців;
 • сімей демобілізованих учасників АТО;

-  сімей по з'ясуванню обставин вчинення насильства в сім'ї або реальної
загрози його вчинення;

Також в обов'язки депутата входить складання актів про проживання громадян, які не зареєстровані за вказаною адресою, але проживають без реєстрації та акти не проживання громадян за адресою прописки. По даному питанню за 2017 рік я обстежила 167 помешкань жителів мого округу та склала відповідні акти.

Я займаю посаду секретаря в сільській раді, тому я вирішую різноманітні питання і жителів інших округів, які звертаються до мене, минуючи свого депутата.

На завершення - хочу висловити подяку за розуміння та підтримку виборців свого округу.

 

 

ЗВІТ

депутата Шевченківської сільської ради

виборчого округу № 12

Шевченко Наталії Михайлівни

Депутатом сільської ради мене було обрано в січні 2016 року по виборчому округу №12 (вул. Степова, Молодіжна, П.Гончарука, Миру, М.Хвильового).

З цього часу і до сьогодні я виконую депутатську роботу, постійно беру -участь в сесіях сільської ради, засіданнях постійної комісії з питань молоді, освіти, культури, фізичного виховання, охорони здоров'я та соціальної політики.

Проводжу особистий прийом громадян. Письмових звернень та скарг від виборців за даний період не надходило. Були усні звернення щодо заміни лампочок у вуличних ліхтарях, перепадів електронапруги по вул. Степовій та Молодіжній.

Проводжу роз'яснювальну роботу щодо тих питань, які розглядались на сесіях протягом року, благоустрою територій біля подвір'їв, здійснення обрізування гілок дерев, що створюють аварійні ситуації для електромереж, розташування техніки біля дворів, яка заважає рухові транспорту по дорозі.  Складено понад 20 депутатських актів. Моя депутатська робота дуже допомагає мені вирішувати питання пов'язані з моєю безпосередньою роботою директора НВК. Так протягом цього року було значно покращено, за рахунок коштів нашої громади, матеріально-технічне забезпечення нашого закладу: здійснено заміну підлогового покриття (лінолеуму) в спортивній залі на суму 60480грн., придбано нові сучасні парти і стільці для учнів 1 класу на суму 12000грн. За рахунок державної субвенції придбано інтерактивний комплект ( інтерактивна дошка, ноутбук, проектор, 2 принтери) на суму 57605грн., меблі для вчительської ( шафа, 11 письмових столів для вчителів) на суму 31050грн., меблі для дитячого садочка (23 ліжечка, 23 шафи для верхнього одягу, шафа для книжок) на суму 51992грн. Хочу подякувати за постійну підтримку і розуміння у вирішенні всіх питань, що стосуються наших односельчан голову Шевченківської сільської ради Шакунову Т.П., начальника відділу освіти, молоді та спорту Згурську Т.М. та в.о.старости нашого села Ішкову Н.В.

24.01.2018р.

Н.М.Шевченко

 

 

 

ЗВІТ Про проведену роботу депутата Шевченківської сільської ради

VIII скликання територіального округу №> 21с. Полігон Середенка Віталія Павловича

За звітний період з 5 січня 2017 року до теперішнього часу на території округу(вул.Тимирязева, вул. Матросова, вул.. Павлова) була проведена певна робота з виборцями:

 1. На початку травня 2017 року проведені зустрічі з жителями приватного сектору по водо забезпеченню населення цих вулиць на літний період цього року. З метою покращення водо забезпечення було вирішено подавати воду тимчасово по графіку з 6,00 до 10.00 і з 17.00 до 21.00;
 2. На початку червня 2017 проведена співбесіда з жителями приватного сектору з приводу прибирання прибудинкових територій та знищення бур'янів і трави;
 3. Протягом всього періоду контролюю освітлення цих вулиць5слідкук> за своєчасною заміною електроламп на опорах вуличного освітлення. З метою покращення освітлення вулиць було замінено фотореле на вул.. Матросова і вул.. Павлова;
 4. За цей час були розглянуті 5 скарг від жителів вулиць через неякісне забезпечення приватних будинків електроенергією, водою та поганим станом доріг.

 

 1. Брав активну участь в організації вивозу ТПВ з приватного сектору.
 2. Допомагав у вирішенні питання освітлення вулиць Матросова,Павлова та частини вул. Тимирязева ( район школи).
 3. Був членом комісії по обстеженню стану покрівель багатоповерхових будинків на вул.. Тимирязева, 16, вул. Центральна,2.
 4. В кінці листопада на XI1 позачерговій сесії Шевченківської с/ради було прийняте рішення про виділення грошей для капітального ремонту системи водо забезпечення і встановлення башти Рожновського по вул.. Матросова с. Полігон,

9.  Мною, як депутатом від с. Полігон,не було пропущено ні одного -
засідання бюджетної комісії,членом якої я є, а також не пропустив
жодної сесії Шевченківської с/ради.

На сесіях Шевченківської територіальної громади завжди відстоюю інтереси жителів с. Полігон, с. Водник,а також інтереси всіх жителів Шевченківської об'єднаної територіальної громади.

 

ЗВІТ

депутата Шевченківської сільської ради за 2017рік

Позняк Галини Іванівни

виборчий округ № 14

В грудні 2016 року мене було обрано депутатом Шевченківської сільської ради у виборчому окрузі № 14 (вул. Новостройна, Комарова- с.Котляреве). Моя депутатська робота дуже тісно пов'язана з моєю основною роботою. На даний час, в результаті об'єднання колишніх сільських рад водну територіальну громаду -Шевченківську сільську раду, я обіймаю посаду керуючого справами(секретаря) виконкому Шевченківської сільської ради з березня місяця 2017 року.

З цього часу і до сьогодення, я активно виконую депутатську роботу, постійно приймаю активну участь в засіданнях ради, є членом постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради. Працюю в комісії з житлових питань, яка створена при виконкомі сільської ради

1) Регулярно проводжу прийоми і зустрічі з виборцями, під час яких мною вирішувалися питання жителів с.Котляреве з соціальних питань ( оформлення документів на отримання соціальних допомог при народженні дитини), земельних питань.

2) займаюся захистом прав та законних інтересів жителів
села, проводжу консультації і здійснюю правову освіту
населення;

 1. надаю практичну допомогу по оформленню документів, що стосуються захисту прав і законних інтересів жителів села.
 2. Вирішувала індивідуальні питання виборців ( готувала позовну заяву для жительки села Шевченко-про позбавлення батька батьківських прав, заяви по розірвання шлюбу).

  У зв'язку з тим, що моя посада не залишає мені взагалі вільного часу для спілкування з жителями колишньої Котляревської сільської ради, то вони самі приходять до сільської ради, до дому, телефонують. До мене, як до депутата, і як до посадової особи, звертаються не тільки жителі виборчого округу, але і жителі всієї внутрішньої Котляревської громади. Я нікому, ніколи не відмовляю у допомозі. Багатьом        жителям       видаю    довіреності,    посвідчую

  ч

  заповіти, готую документи від жителів на розгляд виконавчого комітету.

  Доопрацьовую документи, які надходять із внутрішньої громади с.Котляреве.

  Приймаю участь у попередньому розгляді питань , які виносяться   на розгляд сесій сільської ради:

  -  про затвердження та внесення змін до бюджету
  сільської ради;

  - виділення коштів на матеріальну допомогу мешканцям;
  -про виділення коштів із місцевого бюджету на
  придбання для Котляревської внутрішньої громади та
  інші.

  Приймала участь у підготовці проекту Угоди соціального
  партнерства з ПСП «Агрофірма»Роднічок»- для нашої
  громади по угоді було направлено - 70 000,00 грн.
  ( сімдесят тисяч гривень 00 копійок ), із них : 40,0
  тис.грн.-Котляревській        громаді;        25,0        тис.грн.-

  Шевченківській громаді; 5,0 тис.грн.- Мирнівській громаді. Після дзвінків мешканців до мене - по вул.Комарова засипана яма, яка залишилася після ремонту водогону.

  Я тримаю постійний контакт з виборцями.

  Усі мої виборці мають мої координати, тому багато

  інформаційно-розяснювальної роботи проведено

  телефонному режимі.

  Письмових звернень, скарг від виборців не надходило.

 

Звіт про депутатську діяльність за 2017 рік депутата

Шевченківської сільської ради Куртика Віктора Івановича.

Після виборів депутатів місцевих Рад, мене обрано депутатом  Шевченківської сільської ради округу №8 Вітовського (Жовтневого) району Миколаївської області. За 2017 рік моя діяльність , як депутата Шевченківської сільської ради , характеризується наступними показниками; Приймав участь у засіданнях сесій Шевченківської сільської ради .

Являюсь членом комісії з питань містобудування, житлово-комунального
господарства, транспорту, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та
охорони природи.                                                               V

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України "Пре статус депутатів місцевих рад", регламентом Шевченківської сільської ради тш іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями, трудовим колективом Миколаївської філії КРРТ, державними установами.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів на виборчому окрузі є особистий прийом громадян.

Працюю над вирішенням актуальних питань життєдіяльності е. Луч Шевченківської сільської ради.

Для покращення благоустрою селища приймав участь в проведені робіт по освітленню с. Луч, в проведені суботників по прибиранню території. До проведення ремонту під'їзної дорогим до с. Луч проводили ямковий ремонт , сприяв у здійсненні робіт­но обрізуванню гілок дерев, що створюють аварійні ситуації для електромереж., та загрозу для громадян.

 

 

ЗВІТ

про виконання депутатських повноважень

депутата Шевченківської сільської ради

Вітовського району Миколаївської області

Пєрєвєдєнцевої Тетяни Миколаївни

Відповідно до статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» надаю свій звіт за 2017 рік як депутат Шевченківської сільської ради VIII скликання.

Я депутат по виборчому окрузі № 15, що включає в себе вулиці Першотравневу та вулицю Волкова в селі Котляреве Вітовського району Миколаївської області, член комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

За звітний період взяла участь у 10 сесіях сільської ради, 10 засідання постійної комісії на яких були розглянуті питання бюджету сільської ради, земельні питання, питання соціально-економічного розвитку населених пунктів сільської ради.

Проводила інформаційну роботу по організації збору коштів на придбання дитячого майданчика в селі Котляреве та збір підписів на організований вивіз сміття. Була представником комісії при відвідуванні сімей та складанні актів матеріально - побутових умов проживання, діти яких навчаються Шевченківській школі-інтернаті. Мешканцям села Котляреве та Шевченко було надано чимало усних консультацій, роз'яснень з різних питань.

Приймала участь у святкових заходах сільської ради.

За звітний період письмових звернень та скарг не надходило.

Хочу зазначити, що мені небайдужі проблеми жителів села та мого виборчого округу зокрема, я намагатимусь докладати максимум зусиль для їх подальшого вирішення, відстоювати активну позицію своїх виборців. Планую у 2018 році долучитись до організації роботи щодо виготовлення документів по розробці генерального плану сіл Котляреве, Шевченко, Новоруське. Впевнена, що всі питання можна вирішити, якщо працювати злагоджено та конструктивно на благо громади.

Головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є - здоровий глузд та людяність.

class=MsoNormal style='margin-left:1.7pt;line-height:20.65pt;mso-line-height-rule: exactly;background:white'>телефонному режимі.

 

Письмових звернень, скарг від виборців не надходило.

 

 

 

Звіт

про роботу у 2017 році депутата Шевченківської сільської ради (ОТГ)

Косогорової Лідії Володимирівни, округ № 11

Я, як депутат, в своїх роботі дотримуюсь Конституції та законів України,    актів   Президента   України,   Кабінету   Міністрів   України,рогламенту Ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності Ради та її органів; беру участь у роботі Ради, у засіданні постійної комісії, до складу якої входжу, всебічно сприяю виконанню їх рішень; виконую доручення Ради, сільського голови, виконуючого обов'язки старости. У 2017 за сімейними обставинами мною пропущено роботу і сесії* та одне засідання комісії.

За підзвітний період мною здійснена така робота:

 1. Відповідно до звернень жителів села мною складено та оформлено 16 актів про Проживання та реєстрацію.
 2. З метою покращання благоустрою села провела роботу з жителями К. Л. та К.ї. по вод. Космонавтів, жителем АХ по вул. Зеленій ппо приведення у належний вигляд прилеглої до садиби території.
 3. Громадянці Ж. В. та громадянину К.І. надала роз'яснення щодо п.1. ст.4 Закону України «Про попередження насильства у сім'ї».
 4. Громадянкам Ж.В., Ф.С., розповіла про порядок надання матеріальної

допомоги із бюджету сільської ради.

 1. Сприяла вчасній заміні електроламп вуличного освітлення округу. Надавала пояснення жителям про порядок заміни та труднощі, пов'язані з цим.
 2. Надала грошову матеріальну допомогу НВК для придбання солодощів дітям 1-4 класів до дня захисту дітей.
 3. Надала грошову матеріальну допомогу НВК для виготовлення нових

печатки та штампу,

 1. Систематично цікавлюся роботою місцевого комунгоспу та проблемами, з якими він стикається.
 2. Проводила роз'яснювальну роботу серед одноосібників, фермерів щодо поповнення бюджету сільської ради.

Надала пояснення жителям села, які зверталися з таких питань, як: зменшення   вартості   проїзду   на   залізничному   транспорті   (пасажирські поїзди), прокладення пішохідного переходу через колії ст. Копані.

 

                                                      

Звіт

про роботу у 2017 році депутата Шевченківської сільської ради (ОТГ)

Гнедько Олександра Сергійовича , округ № 20

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України,  Законом України             

« Про місцеве самоврядування в Україні», Закони Україн « Про статус депутатів місцевих рад» , Регламентом Шевченківської сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

         З моменту набуття повноважень депутата сільської ради працюю над виконанням своїх  депутатських обов’язків.

       Одним з основних обов’язків  своєї діяльності в раді вважаю участь у пленарних засіданнях ради та роботі постійних комісій, працюю у робочих органах сесії ради. А саме неодноразово обирався не одноразово головою лічильної комісії На першій сесії був обраний до складу постійної комісії  з питань молоді, освіти, культури , фізичного виховання, охорони здоров’я  та соціальної політики. В засіданнях брав активну участь. По всіх питаннях, які виносились на пленарні засідання, намагався розібратися, вивчити, вникнути в їх суть.

       Як депутат сільської ради брав участь у форумі Регіонального розвитку « Південна мрія» за підтримки Програми « U-LEAD  з Європою в м. Одеса.

         Я хочу бачити Шевченківську  сільську раду взірцем для наслідування, готовий робити все залежне від мене, при вашій підтримці.

            Дякую всім виборцям за підтримку та довіру.

 

 

 З повагою  депутат Шевченківської сільської ради    О. С. Гнедько.

 

 

Звіт 

депутата  Шевченківської  сільської  ради  VІІІ  скликання

Мілінг  Тетяни  Дмитрівни

обраної  на  виборчому  округу №26

за  2017р.

Я,  Мілінг  Т.Д.,  депутат  Шевченківської  сільської  ради  скликання  по  виборчому  округу  №26 (вулиця  3-я  Поперечна; с. Воднік)

У  своїй  депутатській  діяльності  керуюсь  основними  законами  України.

Постійно  підтримую  зв'язок  з  виборцями,  веду   особистий  прийом  громадян.

За  звітний   період  надійшло  10  звернень  громадян,  з  них  2  письмово. За  даними  зверненнями  проведено  роботу,  питання  вирішено  позитивно.

Брала   участь  у  10  засіданнях  постійних  комісій  та  у  роботі  робочої  групи  з питання  оптимізації  системи  закладів  освіти Шевченківської  сільської  ради.

Як  депутат  сільської  ради,  постійно  беру  участь  у  роботі  сесій  Шевченківської  сільської  ради.

Проводжу  роз’яснювальну  роботу  серед  виборців  щодо  питань,  які  розглядались  на  сесіях  протягом  року. Складено  акти  про  проживання  громадян,  які  не   зареєстровані  за  вказаною  адресою,  але  проживають  без  реєстрації  та  акти  на  проживання  громадян  за  адресою  прописки.  По  даному  питанню  за  2017 рік  я  обстежила  28  помешкань  жителів  мого  округу  та  склала  відповідні  акти.

Багато  уваги  приділяю  питанням  освіти,  зміцненню  матеріально-технічної  бази  школи, благоустрою  села  Полігон. За  даний  період  здійснено  освітлення  території  Полігонівської  ЗОШ,  придбано  частково  меблі  для  майбутніх  першокласників, придбана  комп’ютерна  техніка  для  кабінету  ІКТ,  встановлено  систему  відео нагляду  на  території  школи.

Брала  участь  у  розробці  плану  соціально-економічного  розвитку  с. Полігон  та  визначенню  питань,  які  будуть  вирішуватись  у  2018 році,  а  також  у  зібраннях  мешканців  с. Полігон  щодо  питань  перевезень, визначення  місця  розташування  кладовища  та   ін..

На  засіданнях  постійних  комісій  та  сесіях  Шевченківської  сільської   ради  завжди  відстоюю  інтереси  виборців  свого  округу,  жителів  с. Воднік  та     с. Полігон.

 

Звіт

депутата  Шевченківської  сільської  ради  VІІІ  скликання

Єгорової – Гоманюк Катерини Олександрівни

обраної  на  виборчому  округу №25

за  2017р.

 

У січні 2017 року мене обрано депутатом Шевченківської сільської ради VIІІ скликання по округу № 25. Член постійної комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, член політичної партії «Наш Край».

У своїй депутатській діяльності керуюсь Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом Шевченківської сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевих рад.

 За звітний період депутатської діяльності брала участь у 11 пленарних засіданнях та засіданнях постійної комісії, в громадських слуханнях,  семінарах, тренінгах, та в різноманітних культурно-масових заходах.

Постійно підтримую зв'язок з виборцями, державними установами, громадськими організаціями, депутатським корпусом та сільською радою.

Проводжу  роз’яснювальну  роботу  серед  виборців  щодо  питань,  які  розглядались  на  сесіях  протягом  року.

Відстоювала інтереси виборців у таких питаннях: плани щодо будівництва кладовища та крематорію по Херсонському шосе №112 (між с. Полігон та м. Миколаїв); підвищення вартості проїзду на маршруті № 129 "Миколаїв-Полігон"; ремонт покрівлі будинків в с. Полігон; блокування активістами руху великовантажного транспорту через руйнування дороги;  надання матеріальної допомоги потребуючим особам.

Брала участь у комісії щодо виявлення пошкоджень покрівлі будинків №2 та №27 по вул. Центральній, та №16 по вул. Тимирязєва. Брала участь у здійсненні пробного запуску системи освітлення вулиць Матросова та Павлова від ТП-369.

 В обов'язки депутата входить складання актів про проживання громадян, які не зареєстровані за вказаною адресою, але проживають без реєстрації та акти не проживання громадян за адресою прописки. За 2017 рік я обстежила 42 помешкання жителів мого округу та склала відповідні акти.

На сесіях Шевченківської сільської ради завжди відстоюю інтереси жителів свого округу, с. Полігон, с Водник, а також інтереси представників Шевченківської об'єднаної територіальної громади.

ЗВІТ

депутата  Шевченківської  сільської  ради  VІІІ  скликання

Пилипенка Олега Валерійовича

обраного на  виборчому  округу №23

за 2017 рік

 

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законом України "Про статус депутатів місцевих рад", регламентом Шевченківської сільської ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів місцевої ради.

Є головою постійної комісії з питань містобудування, житлово-комунального
господарства, транспорту, комунальної власності, будівництва, земельних відносин та
охорони природи

За звітний рік була проведена така робота:

 1. Організовував та приймав участь в громадських обговореннях з актуальних для громади питань: збільшення вартості проїзду в приміському транспорті ТОВ «Алан-Техно»; недопущення розміщення  поблизу с-ща Полігон міського кладовища; приватизації гаражів в гаражному кооперативі; визначення громадської думки щодо найактуальніших проектів для розвитку громади на 2018 рік та ін.

За результатами цих заходів створювалися ініціативні групи, направлялися звернення до Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської міської ради, адміністрації ТОВ «Алан-Техно», проводилися зустрічі з адміністрацією вище згаданих структур та знаходились компромісні рішення.

 1. Організовував та приймав участь в прибиранні території вздовж головного в’їзду в с-ще Полігон в рамках підготовчих заходів до святкування Пасхи.
 2. Складено більше 50 депутатських актів про проживання громадян та акти щодо відсутності призовника за місцем реєстрації (або відмови від отримання повістки).
 3. Разом з депутатами Приходько О.О., Бакліцька Т.В. та активістами с-ща Полігон брав участь у нічних чергуваннях на в’їзді в с-ще Полігон (зі сторони с. Водник). Даний захід був спрямований на недопущення незаконного транзитного проїзду вантажного великогабаритного транспорту по території селища Полігон і подальшого руйнування доріг громади.
 4. Був головою комісії по обстеженню стану покрівель багатоповерхових будинків по вул. Центральній та вул. Тимирязєва.
 5. Разом з депутатом Бакліцькою Т.В. та депутатом Миколаївської облради Нєвенчаним М.В. поздоровляли ветеранів с-ща Полігон та с. Водник з Днем визволення наших населених пунктів від німецько-фашистських загарбників. Всім ветеранам було вручено продуктові набори та солодощі.
 6. Приймав участь в семінарах, тренінгах з питань децентралізації, розвитку сільських територій, залучення інвестицій та грантів (заходи відбувалися в м. Миколаїв та м. Київ).

 

18.02.2018р

 

Звіт

депутата округу №24

Баклицької Таісії Вікторівни.

   Я, депуат XIII скликання Шевченківської с/ради від округу №24 с.Полігон. У своїй депутатській діяльності керуючись Конституцією України, Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" регламентом Шевченківської с/ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок  депутатської діяльності депутатів місцевої ради.

   За рік своєї депутатської роботи була присутня на 12 комісіях та 12 сесіях. На сесіях завжди  відстоювала інтереси мешканців  с.Полігон, а також жителів усієї Шевченківської об'єднанної теріторіальної громади.

   Як депутат свого округу склала 58 актів про проживання, та не проживання мешканців,а також інших  довідок для соц. служб.

   Мною складено більше 50 протоколів про відмову військовозабов'язанних громадян  на моєму окрузі, щодо відмови  служити рядах  ВСУ.

   Було 10 письмових звертань від громади, стосовно різних питань.Деякі вирішені особисто мною,а деякі на зборах,або зверталася до інших установ.

   Для покращення благоустрію селища, приймала активну участь у висадці дерев біля с/ради.

Завжди слідкую за омолодженням дерев на своєму окрузі, а також вирішую питання утилізації зломанних дерев та сухостійних.

   З лютого місця 2017р. особисто займалась проведенням інтернету у часний сектор, а також у багатоповерхівки інтернет провайдера "ВЕГА". Успішно працює.

   Відстоювала неодноразово питання, щодо будівництва міського кладовища по вул. Херсонське шосе 112.

   За зверненням ініціативних мешканців, блокували дорогу нашого селища, яку розбивали великовантажні машини з усієї України. За 3 доби питання вирішилось.

   Неодноразово зустрічалася з мешканцями дома по вул. Центральна 2 , з питання ремонту даху. Виходили з комісією. Вирішили, зробити капітальний ремонт.

   На прохання мам та бабусь, завезла пісок у пісочницю біля Будинку культури, та 2 пісочниці у дитячий садочок. Завдяки фінансуванню голові Вітовського району від Партії "Батьківщина" Ніколенко Анатолію Анатолієвичу так як, я є депутат від Партії  "Батьківщина".

   Маючи можливість ,дарувала дитячому садочку фарбу, якою допомогала фарбувати майданчик. А також дитячу площадку по вул. Центральна 29,30.

   На звертання до мене з. голови спілки інвалідів Громадської Л. про надання благодійних подарунків до дня інваліда, я як депутат, звернулася до директора гастронома МИДА. Було виділенно 20 подарунків.

   На відкриття Новорічної ялинки, писала прохання до директора гастронома МИДА, було виділенно 50 новорічних подарунків діткам.

   На усне звернення громади, щодо підвищення вартості проїзду, проводила збори, та зустріч із придставниками "Алан-Техно", а також завдяки обл. депутату Невенчаному М.В. їздила на зустріч в Обл.раду до Москаленко В.В. Питання вирішенно успішно.

   Завжди інформую своїх виборців, щодо роботи Шевченківської с/ради, як у особистому прийомі, так і в телефонному режимі.

   Проводжу співбесіди із молоддю стосовно їх поведінки в місцях загального користування. Роблю зауваження. Молодь реагує.

   Допомогаю пенсіонерам у вирішенні оформлення різних документів, а також матеріальної допомоги .

   За пропозицією обл.депутата Невенчанного поздоровляла ветеранів с.Полігон та с.Водник з Днем визволення наших селищ. Подарували подарунки.

   Протягом року контролюю вуличне освітленння по вул. Центральна, часи роботи, та перевключання.

   Допомогаю жителям усієї громади у вирішенні будь яких питань стосовно моєї депутатської роботи.

   Нарікань до своєї роботи зі сторони своїх вибірців не маю. Працюю тільки на благо, та розвиток нашої громади.

      

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь