№5 Миколаївський старостинський округ з центром в селі Миколаївське, що складається з села Миколаївське

Левковський Станіслав Васильович.

Народився 12 серпня 1984 року в с. Кам’янівка Овруцького району Житомирської області.

Громадянин України.

У 2009 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Миколаївський політехнічний коледж» за спеціальністю «Обробка металів на верстатах і автоматичних лініях» і здобув кваліфікацію технолога. У 2011 році закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова та отримав базову вищу освіту за напрямом   підготовки «Інженерна механіка» та здобув кваліфікацію бакалавра з інженерної механіки.  У 2013 році закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Технології машинобудування» та здобув кваліфікацію інженера-механіка.

2001-2015 роки працював на державному підприємстві «Зоря – Машпроект» м. Миколаїв

2014-2015 роки  –  учасник антитерористичної операції на сході країни

Березень 2015 – листопад 2020 років – сільський голова  Миколаївської сільської ради Вітовського району Миколаївської області.

З грудня 2020 року –  староста села Миколаївське.

Позапартійний.

Одружений, маю два сини та доньку.

Адреса місця проживання:  вул. Вишнева, 11 с. Миколаївське Вітовський р-н Миколаївська обл. 54101

тел.: +38(066) 352-33-58

Судимість відсутня.