Надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Шевченківської громади.

Відповідно до Закону України «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України», «Про правовий режим воєнного стану», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2023 р. № 600 «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна», постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 р. №516 «Деякі питання організації роботи комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» з метою розгляду питань надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Шевченківської громади, керуючись частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Шевченківської  сільської ради затвердив утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та затвердив її склад.

Рішення Шевченківської сільської ради від 22.08.2023 року №141 Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Шевченківської громади

Місцеперебування комісії: с. Шевченкове, вул. Шевченка, буд. 34

Корисні посилання:

Постанова КМУ від 30 травня 2023 року №600 "Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна"

Як подати заяву на отримання компенсації за знищене майно за програмою єВідновлення?

Так, заяву можна подати, якщо ваш будинок:

• має одного або декількох власників, також тепер кожен співвласник може подавати окремо заяву на отримання житлового сертифіката на свою частку;
  • не розташований у зоні активних бойових дій;
  • розміщений на підконтрольній Україні території;
  • зареєстрований у ДРРП.

Після подання заяви:

• комісія сільської ради визначає суму компенсації;
  • далі ви отримуєте житловий сертифікат або грошову компенсацію на будівництво у Дії або на електронну пошту;
  • після цього зможете придбати нову квартиру, будинок чи будь-яке інше житлове приміщення, або відбудувати знищений будинок.

Більше про послугу на порталі ДІЯ>>

Відеоінструкція з подачі заяви: