Надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Шевченківської громади

Для розгляду питання надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Шевченківської громади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 №381 «Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”», статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Шевченківської сільської ради затвердив утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Шевченківської громади, затверджено персональний склад Комісії та положення про Комісію.

Рішення Шевченківської сільської ради від 10.07.2023 року №58 Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України

Місцеперебування комісії: с. Шевченкове, вул. Шевченка, буд. 34

Корисні посилання:

Постанова КМУ від 21 квітня 2023 року №381 "Про затвердження Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”

Постанова КМУ від 12 травня 2023 року №487 "Про внесення зміни до пункту 10 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги “єВідновлення”

Як подати заяву на отримання допомоги за програмою єВідновлення?

Повідомте про пошкоджене майно у застосунку Дія. Якщо зробили це раніше, повторно не потрібно.Фото без опису

Для цього необхідно:

• відкрити в застосунку розділ «Послуги» та обрати «єВідновлення»;
  • обрати пункт «Повідомити про пошкоджене майно» та пройти всі етапи.

Відкрийте спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми. Зробити це можна в банківському застосунку, фізичному відділенні чи в процесі подання заяви в застосунку Дія.

Заповніть заяву на допомогу через застосунок Дія. Вкажіть пільгову категорію, контактні дані та рахунок для виплати, а також чи робили ремонт.

Дія автоматично сформує заяву. Перевірте її та відправте в обробку.

Якщо у житла є співвласники, вони мають погодитись на участь у програмі.

Після обробки заяви Шевченківська сільська рада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації. Після перевірки рішення внесуть у Реєстр пошкодженого та зруйнованого майна.

Потім ви отримаєте підтвердження та кошти на картку єВідновлення. Їх потрібно використати протягом 12 місяців з дня отримання.

Програма єВідновлення доступна лише для українців, чиї домівки були пошкоджені внаслідок бойових дій. Для тих, чиї будинки повністю зруйновані та не підлягають відновленню, уряд розробив іншу програму компенсації за знищене майно.

Більше про послугу на порталі ДІЯ>>

Відеоінструкція з подачі заяви: