№7 Новокиївський старостинський округ з центром в селі Новокиївка, що складається з сіл Новокиївка, Богородицьке

Медведенко Світлана Вікторівна.

Народилась 06 березня 1977 року у селі Новокиївка, Снігурівського району, Миколаївської області.
Середню освіту здобула у Новокиївській загальноосвітній середній школі.
З вересня 1994 по червень 1999 року навчалася в Херсонському аграрному університеті.
Після закінчення сільськогосподарського університету з червня 1999 року по травень 2006 року працювала завідувачкою Новокиївського центру соціального захисту населення при Новокиївській сільській раді.
Одружена, маю сина — Вадима 2003 року народження.
Я, члени моєї сім’ї та найближчі родичі до кримінальної відповідальності не притягувалися.