Сьогодні,  31 липня відбулася зустріч учасників Школи соціальних знань. Вона відбулась  в малій залі  Шевченківського Палацу культури. Тема зустрічі:  «Історія створення пісень воєнних років».

Дата: 31.07.2018 16:24

Зустріч провели головний спеціаліст  відділу культури, соціального захисту, захисту дітей та роботі з сім’ями Шевченківської сільської ради - Мезінова Наталія Олександрівна, фахівець із соціальної роботи Смирнова Людмила Володимирівна та  соціальний  працівник  Степанченко Наталя Миколаївна.

Учасники  слухали історію створення пісень та заспівали найвідоміші з них під аккомпанемент  завідувача Шевченківським сільським клубом Пащенка Олександра Григоровича.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері.