30. 07. 2019 року у Шевченківській сільській раді відбулося V підсумкове засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Войцех Одзімек, Назар Глинський , Олег Процак.

Дата: 05.08.2019 15:37

Фото без опису30. 07. 2019 року у Шевченківській сільській раді відбулося V підсумкове засідання стратегічної групи із експертами DOBRE Войцех Одзімек, Назар Глинський , Олег Процак.

Під час цієї зустрічі були обговорені пропозиції, внесені під час громадського обговорення до проекту Стратегії сталого розвитку Шевченківської сільської ради на 2019 – 2027 роки під час громадських обговорень.