Дата: 29.05.2020 08:52

28 травня 2020 року за ініціативи відділу освіти в приміщенні Шевченківської сільської ради відбулась нарада директорів закладів дошкільної освіти по вивченню питання «Відновлення роботи закладів дошкільної освіти Шевченківської громади в умовах адаптованого карантину».

Були розглянуті та заслухані пропозиції директорів закладів дошкільної освіти щодо відновлення діяльності ЗДО, а також забезпечення ЗДО необхідною кількістю протиепідемічних заходів. Відновлення роботи закладів дошкільної освіти було вирішено розпочати в три етапи, наразі триває підготовчий етап, на другому етапі (орієнтовно з 10 червня) – тестовому було рекомендовано розпочати діяльність ЗДО тільки дітей старшої, частково середньої груп.