25 червня 2020 року стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання для випускників 2020 року.

Дата: 25.06.2020 16:19

Фото без опису25  червня 2020 року  стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання для випускників 2020 року.

Сьогодні, о 8.30 організовано виїзд випускників 11 класів Шевченківської ОТГ до пунктів проведення ЗНО.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює щиру подяку розпоряднику коштів Шевченківській сільській  раді, за допомогу в організації своєчасного підвезення  22 учнів для участі у тестуванні з математики .

Випускникам бажаємо отримати 200 балів !!!!!!!