Покращення матеріально - технічної стану закладів дошкільної освіти Шевченківської ОТ

Дата: 30.07.2020 09:58

Покращення матеріально -  технічної стану

закладів дошкільної освіти Шевченківської ОТГ

До початку 2020-2021 навчального року, з метою  забезпечення  вимог та стандартів НАССР, за рахунок коштів місцевого бюджету для закладів дошкільної освіти Шевченківської ОТГ було придбано:

6 холодильників  на харчоблоки в  Полігонівський  ЗДО «Сонечко», Лучівський ЗДО «Росинка», Котляревський ЗДО (ясла-садок)«Барвінок», Шевченківський ЗДО № 2, Новогригорівський ЗДО «Колобок», Зеленогайський ЗДО «Сонечко».

В дитячі групи Шевченківського ЗДО придбано 3 водонагрівачі.

Про нові поповнення та покращення матеріально - технічного стану  закладів освіти громади буде далі…..