Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ ГРОМАДИ!

Дата: 22.05.2024 14:01

Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ  ГРОМАДИ!

• ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?

• ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

Тоді запрошуємо Вас о 10:00 у середу, 29.05.2024 на зустріч ініціаторів формування “Громадської ради відновлення та зростання Шевченківської  громади” у Зеленому Гаю (вул. Шкільна 2).

У дружньому колі ми:

— Презентуємо результати підсумовування громадського аудиту місцевих рішень з відновлення громади, зокрема квітневих фокус-груп, що відбулись у старостатах.

— Обговоримо результати травневих ІДЕАТОНУ та навчання щодо місцевих для стійкої та сильної Шевченківської громади.

— Сплануємо подальші кроки та з формування Громадської ради відновлення та зростання Шевченківської громади.

— Анонсуємо навчання та консультації у “Майстері проєктів з відновлення та зростання Шевченківської  громади”.

З питань реєстрації для участі звертатись за тел./вайбер/телеграм  8(063)7134930 (Юлія)

Зареєстрованим учасникам компенсуємо витрати на проїзд  у розмірі вартості квитків на автобус згідно з наданими проїзними документами або вартість витраченого бензину..

Настав час перетворити мрії на дієві проєкти!

Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Супровід становлення Громадської ради відбувається в рамках проєкту Громадянська платформа для відбудови на краще Шевченківської громади”, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами
Партнерами проєкту є: Шевченківська сільська рада, ГО «Зеленогайські ініціативи», Національна платформа стійкості та згуртованості та Український незалежний Навчальний центр політичних досліджень (м. Київ).

Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади