В рамках Протоколу про співробітництво укладеного між Шевченківською сільською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE)

Дата: 16.06.2019 09:45

В рамках  Протоколу про співробітництво  укладеного між Шевченківською сільською радою та  Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація   приносить Кращі Результати  та Ефективність» (DOBRE)   щодо виконання Програми в Україні, програма DOBRE проводила вибіркове дослідження громадської думки в усіх 75 об'єднаних територіальних громадах, які є партнерами Програми.  Для громад 3 когорти, якою ми являємось, це базове дослідження  дозволило більше оцінити ситуацію щодо думки громадян на початку співпраці з програмою.

Командою ДОБРЕ разом з польськими партнерами «Фундація підтримки місцевої демократії»  шляхом опитування мешканців вивчалось питання надання послуг в нашій ОТГ. Команда ДОБРЕ узагальнила результати всіх опитувань та отримала ТОП-4 послуг, які місцеві жителі поставили найважливішими, а саме:

1 - дорожня інфраструктура

2 - чистота вулиць та громадських місць

3  - охорона здоров’я

4 – водопостачання

Сьогодні 14 червня  в сільській раді зібрався комітет з представників від кожного населеного пункту для обрання пріоритетної послуги, більшістю голосів було обрано – водопостачання. Тепер лише залишається створити робочу групу з розробки Плану удосконалення послуги водопостачання, яка разом з експертами буде плідно працювати над планом дій обраної нами послуги.

Вдячні, тим хто долучився до обговорення та має стратегічне бачення розвитку нашої громади, думка кожного важлива для нас, але не забуваємо, що тільки спільними зусиллями, небайдужістю та відповідальним ставленням до громади ми зможемо досягти успіху.