ГРОМАДСЬКІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННЮ

Дата: 09.07.2019 09:41

Фото без описуГРОМАДСЬКІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СТРАТЕГІЧНОМУ ПЛАНУВАННЮ

Шановні мешканці!

У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з березня по липень 2019 року Робочою групою Шевченківської об’єднаної територіальної громади при сприянні експертів Фундації Розвитку Місцевої Демократії з Польщі був напрацьований проект оновленого документу "Стратегія розвитку Шевченківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки", який сьогодні виносяться на громадське обговорення/консультації.

Консультації триватимуть до 3 тижнів – від сьогодні, тобто з 10 липня до 28 липня 2019 р.

Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2019 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми DOBRE.

Після врахування Ваших пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію сільської ради для затвердження.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 28 липня 2019 року на e-mail: shevchenkivska_otg@ukr.net. Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку сільської ради. Зверніть, будь ласка, увагу на те, що розглядатимуться лише ідеї, подані на формулярі.

Місце прийому пропозицій на паперових носіях: приміщення Шевченківської сільської ради (с. Шевченкове Вітовського району, вул. Шевченка, буд. 34.)

Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізвище та адресу особи, яка їх подає.

Заплановані також публічні консультаційні зустрічі, на які запрошуються всі бажаючі. Вони відбудуться:

1. зустріч в Зеленому Гаї (23 липня, 10:00, приміщення колишньої сільської ради);
  2. зустріч в Котляревому (23 липня, 10:00, приміщення бібліотеки);
  3. зустріч в Полігоні (26 липня, 10:00, приміщення бібліотеки);
  4. зустріч в Шевченковому (2 серпня, 10:00, приміщення Палацу культури).

Щиро запрошую! Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Сільський голова                                                                                          Тетяна Шакунова

документ "Стратегія розвитку Шевченківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки":no

формуляр для подачі зауважень та пропозицій:no