Правила експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків Увага! На дитячому чи спортивному майданчику діти до 7 років повинні перебувати в супроводі та під наглядом батьків, вихователів, дорослих.

Дата: 02.08.2019 15:07
Кількість переглядів: 2088

ШЕВЧЕНКІВСЬКА    СІЛЬСЬКА  РАДА

ВІТОВСЬКИЙ  РАЙОН     МИКОЛАЇВСЬКА  ОБЛАСТЬ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

виконавчого комітету

від 30 липня 2019 року                                        № 99                                        с.Шевченкове

Про   внесення  доповнення   до   рішення

виконкому  Шевченківської сільської ради

від 31.05.2018 року № 80 «Про  затвердження

форми  інформаційної  таблички  щодо Правил

експлуатації  дитячих  ігрових  та  спортивних

майданчиків на території  Шевченківської

сільської  ради»

Відповідно до  частини 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з  метою внесення  доповнення до Правил експлуатації  дитячих ігрових та спортивних майданчиків  на  території Шевченківської  сільської  ради, виконком  сільської  ради

В  И  Р  І  Ш  И  В :

1. Внести доповнення до рішення виконкому Шевченківської сільської ради від 31.05.2018 року  № 80 «Про  затвердження форми  інформаційної таблички щодо Правил експлуатації дитячих  ігрових  та  спортивних майданчиків на території Шевченківської

сільської  ради, а саме: доповнити форму  інформаційної таблички щодо правил експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків                                                              1.1. Пунктом 10 наступного змісту:  «Перебувати  в  літній період після 21.00 години, в зимовий після 18.00 години».

1.2.  Пунктом 11наступного змісту: «Перебувати на майданчику із  штучним покриттям без спеціального спортивного взуття».

та  викласти рішення  в оновленій  редакції:

2. Затвердити  форму інформаційної таблички  щодо Правил експлуатації  дитячих ігрових

та спортивних майданчиків  на  території Шевченківської  сільської  ради,  що  додається.

3. Направити до навчальних закладів  для розповсюдження серед вихованців, учнів, та батьків  Пам’ятку про правила безпечної поведінки на дитячих майданчиках.

4. Зобов?язати    в.о. старост  забезпечити виконання та  оприлюднення Пам’ятки про правила безпечної поведінки на дитячих майданчиках в  населених  пунктах.

5. Контроль  за  виконанням  даного  рішення покласти на Шевчук Я.В., землевпорядника сільської  ради   та   в.о.  старост сільської   ради.

Сільський  голова                                                   Т.П. Шакунова

Додаток

до рішення виконкому сільської ради                                                                                    від 31.05.2018  року  № 80 із доповненнями,

затвердженими рішенням виконкому № 99

від  30.07.2019 року

ФОРМА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТАБЛИЧКИ

ЗАТВЕРДЖУЮ

Сільський  голова

_____________Т.П. Шакунова

Правила експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків

Увага!

Перед використанням ігрового обладнання переконайтеся в його безпеці, справності та відсутності сторонніх предметів

Шановні відвідувачі!

На дитячому майданчику забороняється:

1. Користуватися дитячим ігровим обладнанням особам старше 16 років та вагою більше 70 кг.

2.  Розпивати  алкогольні  напої.

3.  Смітити, палити та залишати недопалки, приносити та залишати сміття.

4.   Вигулювати тварин.

6.   Використовувати ігрове обладнання не за призначенням.

7.   Паркувати транспорт.

8.   Розводити багаття.

9.   Переміщати місця для сидіння та урни.

10. Перебувати  в  літній період - після 21.00 години, в зимовий - після 18.00 години.

11. Перебувати на майданчику із  штучним покриттям без спеціального спортивного взуття.

Номери телефонів для екстрених викликів:

Служба з надзвичайних ситуацій 101

Поліція 102

Медична служба 103

Сільська рада  684-208

Тел. (095)-531- 28-84   сільський  клуб с.Новогригорівка (  завідувач Литвиненко В.Б )

Тел. (068)-157-88-71  ДНЗ  с.Зоря ( завідувач Кондрат Т.І.)

Тел. (099)-514-57-27    Будинок  культури с.Луч  ( завідувач Гінжул С.І.)

Приміщення  адмінбудівлі :  вулиця  Шкільна, 2   с.Зелений  Гай

Тел. 680-449 ( в.о. старости Струтинський М.І.)

Приміщення  адмінбудівлі :  вулиця  Центральна, 17   с.Полігон

Тел. 236-012, 687-233 ( в.о. старости Серветник О.П.)

Приміщення  адмінбудівлі :  вулиця  Комарова, 31-Б   с.Котляреве

Тел. 683-694, 683-617,683-696 ( в.о. старости Кравченко О.І.)

Приміщення  адмінбудівлі :  вулиця  Комарова,22   с.Мирне

Тел. 680-849 ( в.о. старости Ішкова Н.В.)

Дільничний інспектор  Присяжнюк О.В.- тел. (095)-548-24-12

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що ви несете відповідальність за життя і здоров’я дітей!