Дата: 28.08.2019 18:55

28 серпня працівники Шевченківської сільської ради разом із програмним спеціалістом Ярославою Ткаченко провели вдруге вимірювання «Індексу спроможності місцевої влади» та розпочали роботу із розробки дорожньої карти. Даний показник виміру допоможе встановити чи змінився рівень сукупної організаційної спроможності органів місцевого самоврядування у прийнятті управлінських рішень та налагодження конструктивної і продуктивної співпраці з населенням для підвищення якості життя громади. Вже по опитувальному листу бачимо, що немало чого зроблено, але є ще над чим працювати і до чого прагнути.