В рамках програми ДОБРЕ отримано спортивне обладнання по молодіжному проекту «Туристичний клуб «МАЯК».

Дата: 10.12.2019 16:33

Шевченківська сільська рада підтримала ідею громадської організації «Єдність Котляревщини»  в намірі реалізації проєкту, через те, що розвиток системи дозвілля для молоді, популяризація серед дітей та молоді здорового та безпечного способу життя, формування загальнолюдських цінностей у молодого покоління  завжди було одним з пріоритетних завдань в громаді.

Сподіваємося, що туристичний клуб буде дієвим інструментом для об’єднання молоді ОТГ та підняття командного духу, що своєю чергою дасть поштовх до підвищення громадської активності молодого покоління та бажання розвивати свою місцевість.