Р І Ш Е Н Н Я №  3  від  17.12.2019 року с. Шевченкове Про передачу в  2020 році медичної    субвенції   на   виконання   делегованих   державою   повноважень у  галузі   надання      медичного   обслуговування  (спеціалізованою)   медичною

Дата: 19.12.2019 11:12

ШЕВЧЕНКІВСЬКА   СІЛЬСЬКА     РАДА

ВІТОВСЬКОГО    РАЙОНУ         МИКОЛАЇВСЬКОЇ    ОБЛАСТІ

ХХХІІ СЕСІЯ            VІІI   СКЛИКАННЯ

3  від  17.12.2019 року

с. Шевченкове

Про передачу в  2020 році медичної    субвенції   на   виконання   делегованих   державою   повноважень у  галузі   надання      медичного   обслуговування  (спеціалізованою)   медичною      допомогою   другого   рівня   мешканців    Шевченківської    сільської  ради.

Керуючись   п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.  93 Бюджетного кодексу України та   з метою забезпечення   своєчасного    медичного   обслуговування    населення Шевченківської    сільської   ради,   сесія   сільської   ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати   медичну    субвенцію  на   виконання      делегованих   державою  повноважень   у  галузі  надання  медичного   обслуговування (спеціалізованою)   медичною   допомогою   другого   рівня   мешканців  Шевченківської    сільської  ради   у   2020  році в   кількості   10,399 тис.чол., у    сумі   1 872 000 грн..

2. Доручити   Шевченківському    сільському  голові підписання    договору  з   міською   радою   про   передачу   в  2020   році   медичної    субвенції  на   виконання   делегованих  державою   повноважень  у  галузі надання  медичного   обслуговування (спеціалізованою)   медичною   допомогою   другого   рівня   мешканців  Шевченківської    сільської  ради  в  закладі     охорони   здоров’я   міста   Миколаєва, а    саме  -  Миколаївській   міській  лікарні   №5.

3. Контроль  за    виконанням   цього   рішення      покласти      на   постійну комісію    сільської   ради     з   питань   планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку .

Сільський голова                                                                       Т.П.Шакунова