28 січня поточного року відбулася зустріч з мешканцями с. Шевченкове з питання проведення перерахунку тарифу на водопостачання.

Дата: 28.01.2020 16:52

28 січня поточного року начальником ЖКП «Добробут Шевченківської сільської ради» (Швецов І.М.) та з Шевченківським сільським головою Тетяною Шакуновою в Палаці культури с. Шевченкове проведена зустріч з мешканцями з питання проведення перерахунку тарифу на водопостачання.

В ході зустрічі до громадян, які прийшли  на збори була доведена інформація щодо причин перерахунку тарифу (підприємство згідно із законодавством зареєстроване платником на додану вартість  та зобов`язане сплачувати  до бюджету 20% від суми отриманих коштів за водопостачання за мінусом  суми ПДВ, яке сплачується підприємством за електроенергію).

Також була доведена інформація про фінансовий стан підприємства. Про проведену  роботу з неплатниками за воду  та пропозиції і  шляхи по вирішенню питання по зменшенню тарифів для населення.