9 червня , гарний сонячний день - ГО "Зеленогайські ініціативи" можуть планувати та розпочинати інформаційну Еко- кампанію по селам нашої громади

Дата: 10.06.2020 15:22

9 червня , гарний сонячний день -  ГО "Зеленогайські ініціативи" можуть планувати та розпочинати інформаційну Еко- кампанію по селам нашої громади, так як отримали інформаційні матеріали: буклети, еко магніти ,еко сумки, футболки та навчальні сортувальні баки для шкіл.

Ми віримо, що  ГО "Зеленогайськ ініціативи" лише на старті  екологічного перевороту в нашій Шевченківській ОТГ.

Обов’язково поділимося з вами позитивними емоціями та частинкою нашого успіху! Приєднуйтесь разом ми сила.

Слідкуйте за анонсами на наших сторінках в соціальних мережах.

Проект «Стаємо Еко-громадою», який підтриманий за результатами конкурсу «Місцеві ініціативи для розвитку громад», організованого Благодійним фондом «ЛАСКА», та впроваджується ГО "Зеленогайські ініціативи" в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».