Напередодні навчального року в приміщенні Шевченківської сільської ради відбулася нарада керівників закладів освіти громади.

Дата: 02.09.2020 17:05

Під час зустрічі присутні обговорили питання підготовки закладів до нового 2020/2021 навчального року та опалювального сезону, розглянули рекомендації щодо організації навчального процесу в період адаптивного карантину. Значна увага була приділена питанням організації безпечного перебування дітей та дорослих у закладах освіти відповідно до Постанов МОЗ № 50 від 22.08.2020р. та № 25 від 21.05.2020р.

Крім того на нараді були розглянуті питання:

• Аналіз матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів Шевченківської громади за І півріччя;
  •  Необхідність дотримання вимог та стандартів НАССР при організації харчування учнів та вихованців;
  • Організація навчання осіб з особливими потребами у навчальних закладах;
  • Структура навчального 2020-2021 року;

На завершення  наради начальник відділу освіти  підвела  підсумки  роботи та окреслила головні завдання, що стоять перед  керівниками закладами освіти.