Протягом першої декади вересня, з метою забезпечення прозорості, відкритості та демократичності управління навчальним закладом, проведено звіти керівників закладів дошкільної освіти перед громадськістю.

Дата: 14.09.2020 08:58

Протягом першої декади  вересня, з метою забезпечення прозорості, відкритості та демократичності  управління навчальним закладом, проведено звіти керівників закладів дошкільної освіти перед громадськістю.

На звітах були присутні голова Шевченківської сільської ради Шакунова Т.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Гончаренко Т. Ю., батьки вихованців,  працівники закладу.

У своїх звітах керівники розповіли про діяльність та підсумки роботи закладу за 2019/2020 навчальний рік. Крім того було визначено  основні завдання на новий навчальний рік.

Підсумовуючи виступи керівники наголосили, що тільки завдяки співпраці керівника, органів самоуправління, відділу освіти, батьків можливий результат!