Миколаївський район, Миколаївська область

Звіт депутатки Шевченківської сільської ради VIII скликання Пасічнюк Оксани Миколаївни про депутатську діяльність протягом 2021 року

Дата: 31.01.2022 08:42

Звіт

депутатки Шевченківської сільської ради VIII скликання

Пасічнюк Оксани Миколаївни

про депутатську діяльність протягом 2021 року

Обрана депутатом Шевченківської сільської ради від політичної партії «Слуга народу».

Дата набуття депутатських повноважень – 16 листопада 2020 року. З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керувалася Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом сільської ради.

Вхожу до складу постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Протягом звітного періоду приймала участь увсіх засіданнях постійної комісії та сесіях сільської ради. Брала участь в обговоренні нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховувала думку виборців та їх доручення у межах моїх депутатських повноважень.

Протягом звітного періоду:

1. Всебічно сприяла розвитку соціальної сфери в громаді, зокрема закладів освіти.
  2. За ініціативи жителів с.Вавилове допомагала з організацією Новорічної ялинки-2021.
  3. Сприяла розвитку спорту, а саме участі ФК «Торнадо» у 56 Чемпіонаті Вітовщини з футболу, де команда посіла почесне ІІІ місце.
  4. Приймала участь в привітаннях людей похилого віку-ювілярів з днями народжень, працівників закладів освіти – з нагоди їх професійних свят, також учасників АТО/ООС до Дня Українського козацтва.
  5. Разом зі старостою Кравченко В.В. та спеціалістами сільської ради проводили зустрічі з головним лікарем Цопою П.А., вносили свої пропозиції щодо функціонування всіх медичних закладів на території старостинського округу.
  6. Разом з місцевими жителями неодноразово організували і прибирали території дитячих майданчиків, паркових зон, пам’ятників та сільських кладовищ.
  7. Проведено роботу щодо придбання 6 економічних насосів та 6 насосних станцій (по 4 – для Центрального старостинського округу та по 2 одиниці – для Новокиївського СО), екскаватора для комунального підприємства «Центральне» Шевченківської сільської ради.
  8. За участю пожежників ДУ «Снігурівська виправна колонія (№5)» та Первомайського відділу ДСНС ліквідовано 6 пожеж на  території округу.
  9. Протягом року співпрацювала з депутатами всіх рівнів: місцевими, обласними депутатами: Калюжною О.М., Моторним С.В., та народним депутатом Копитіним І.В..

За час роботи і співпраці депутатського корпусу, голови громади та за сприяння народного депутата України Копитіна І.В.було виділено кошти з соціально-економічної субвенції на придбання 2-х тракторів для громади та на покращення матеріально-технічного забезпечення амбулаторій та ФАПів громади.

У своїй роботі керуюся принципами порядності, людяності, взаємоповаги, взаємодопомоги та чесності. Підбиваючи підсумки звітного періоду, хочу сказати, що активна і небайдужа участь кожного мешканця у житті нашої громади, вестиме нас до нових і відчутних здобутків.

Дякую за довіру, підтримку та співпрацю всім мешканцям громади!

Депутатка Шевченківської сільської ради

VIII скликання                                                            Оксана ПАСІЧНЮК