Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі

Дата: 04.04.2023 09:38

Оголошення про відкриття провадження в адміністративній справі

Шевченківська сільська рада на виконання вимог ст. 264 КАС України вдруге повідомляє, що ухвалою Миколаївського окружного адміністративного суду від 08.11.2021 відкрито провадження у справі  400/10641/21 за позовом Оруджева Фікрата Енвер огли про визнання протиправним та скасування рішення сьомої позачергової сесії восьмого скликання Шевченківської сільської ради від 22.12.2017 No 30 "Про затвердження Генерального плану та Схеми зонування території с.Шевченкове Вітовського району Миколаївської області у виданні, в якому це рішення було або мало бути офіційно оприлюднено.

На виконання ухвали суду від 27.03.2023 року судове засідання у даній справі відбудеться 05 квітня 2023 року      об 11:40 год. у приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою: м.Миколаїв, вул. Декабристів, 41/10.