Проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць в Шевченківській сільській раді

Дата: 14.05.2024 13:57

З метою з’ясування громадської думки з питання перейменування вулиць Шевченківської сільської ради, відповідно до Закону України «Про засудження

комуністичного та національного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ч. 4 ст. 1, ч. 5 ст. 3 Закону України про

присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989 “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій”, враховуючи повномасштабне військове вторгнення російської федерації в Україну та з метою врахування громадської думки з питань перейменування вулиць на території Шевченківської сільської ради:

Перелік вулиць, що пропонуються для перейменування

на території Шевченківської сільської ради

Існуюча назва вулиць                                        Нова назва вулиць

с-ще Полігон

1 Вулиця Тимирязєва                                                        Вулиця Квіткова

с. Шевченкове

2 Вулиця Цілинна                                                               Вулиця Світанкова