Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ ГРОМАДИ!

Дата: 22.05.2024 14:01

Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ  ГРОМАДИ!

• ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?
  • ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

Тоді запрошуємо Вас о 10:00 у середу, 29.05.2024на зустріч ініціаторів формування “Громадської ради відновлення та зростання Шевченківської  громади” у Зеленому Гаю (вул Шкільна 2).

У дружньому колі ми:

— Презентуємо резулультати підведемо підсумки громадського аудиту місцевих рішень з відновлення громади , зокрема квітневих фокус -груп, що відбулись у старостатах.

— Обговоремо результати травневих ІДЕАТОНУ та начання щодо місцевих для стійхої та сильної Шевченківської громади.

— Сплануємо подальші кроки та з формування Громадської ради відновлення та зростання Шевченківської громади .

— Анонсуємо начання та консультації у “Майстері проєктів з відновлення та зростання Шевченківської  громади”.

З питань реєстрації для участі звертатись за тел/вайбер/телеграм  8(063)7134930 (Юлія)

Зареєстрованим учасникам компенсуємо витрати на проїзд  у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів або вартість витраченого бензину..

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Супровід становлення Громадської ради відбувається в рамках проекту Громадянська платформа для відбудови на краще Шеченківської громади”, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами
Партнерами проєкту є: Шевченківська сільська рада, ГО «Зеленогайські ініціативи», Національна платформа стійкості та згуртованості та Український незалежНавчанняний центр політичних досліджень (м. Київ).

Громадська рада відновлення та зростання Шевченківської громади

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ  ГРОМАДИ!

• ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?
  • ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

У дружньому колі ми:

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”