співпраця з DOBRE

30 Травня, 2019 р., 10:03
28-29 травня 2019 року представники нашої громади взяли участь у семінарі-тренінгу “Розробка Планів удосконалення послуги в об’єднаних територіальних громадах, партнерах програми DOBRE”.
08 Травня, 2019 р., 15:51
https://rada.info/upload/users_files/04375286/d3c09379f03149d284c0a8d7864deb0a.docx  розпорядження за постланням
29 Квітня, 2019 р., 09:57
24-25 квітня пройшов тренінг «Фінансова доброчесність в ОТГ» у м.Вознесенську, в рамках проекту «Доброчесні громади».
26 Квітня, 2019 р., 11:15
25 квітня до Шевченківського Палацу культури в рамках Програми DOBRE завітала Копаниця Надія Миколаївна, бізнес-тренер, психолог, сертифікований ToP та PinPoint – фасилітатор з фасилітаційною сесією «Як нам активізувати нашу громаду?».
26 Квітня, 2019 р., 11:14
24-25 квітня у м.Вознесенськ нашої громади, а саме: економісти та активні громадяни мали змогу прийняти участь у тренінгу «Прозорість бюджетного процесу та фінансового управління в ОТГ» в рамках співробітництва з Програмою DOBRE .
17 Квітня, 2019 р., 11:04
В рамках співпраці Шевченківської сільської ради з Програмою DOBRE , провідними спеціалістами  наприкінці 2018 року проводився аудит нашої діяльності та  15 квітня до нас завітали регіональний менеджер по Східному регіону  Андрій Нагорний, спеціаліст з питань бюджету та фінансового управління аудиту Ангела Бочі, Ольга Шубіна та програмний спеціаліст Ващиленко Наталія з презентацією та обговоренням результатів фінансового аудиту.
12 Березня, 2019 р., 10:59
4 березня в приміщенні Палацу культури відбулась зустріч директорів навчальних  закладів освіти, виконуючими обов’язки старост внутрішніх громад та бібліотекарів з бізнес-тренером, психологом, сертифікованим ToR та  Pin Point - фасилітатором Копаницею Надією Миколаївною. Тема тренінгу  «Маркетинг для громад та розробка бренду громад».
12 Березня, 2019 р., 10:50
5 березня в приміщенні Палацу культури відбулась  презентаційна зустріч   з експертами Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» В’ячеславом Ляхом та Еллою Петренко по компоненту програми «DOBRE» - проект «Фінансова доброчесність у громадах».
12 Березня, 2019 р., 10:49
6 березня  програмний спеціаліст  Наталія Ващиленко презентувала нам наш Індекс спроможності Шевченківської громади, є певні рівні на які, будемо прагнути піднятися, але початок - непоганий, тому працюватимемо на кращий результат. Загальними зусиллями ми досягнемо нашої мети.