11 Грудня, 2018 р., 10:06
10-12. грудня 2018 року до Шевченківської сільської ради завітали з першим діагностичним візитом представники програми DOBRE Назар Глінський та Wojciech Odzimek
27 Листопада, 2018 р., 15:33
Шановні жителі Шевченківської сільської ради!
20 Листопада, 2018 р., 10:10
Не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років необхідно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби України або до відповідного центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), за зареєстрованим місцем проживання або за останнім зареєстрованим місцем проживання. Відповідно до статті 197 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.